На Київщині встановлено 30 приладів автофіксації перевищення швидкості

today 03.06.2020 query_builder 09:04 remove_red_eye 190 bookmarks Новини

З 1 червня на дорогах Київської області та міста Києва запрацювала система автоматичної фото- відео-фіксації перевищення швидкісного режиму. Про це під час он-лайн брифінгу повідомив т.в.о. голови Київської облдержадміністрації Василь Володін, інформує пресслужба КОДА.

«Фіксацію впроваджено, щоб зменшити кількість аварій та загибелі людей. Проєкт зініціював Президент Зеленський, а втілили у життя фахівці Міністерства внутрішніх справ», – розповів Василь Володін.

Віднині у місцях, де за статистикою найбільше загинуло та травмувалося людей в ДТП, встановлені камери. На Київщині вже працює 30 приладів на дорогах державного значення. Мапа їхнього розташування є на сайті МВС.

Очільник Київської ОДА наголосив, що тепер, коли поліцейський фіксує порушення, він одразу отримує й всю інформацію про відповідальну особу та сам транспортний засіб.

Після перевірки даних працівник поліції підписує постанову про адмінпорушення, яку через «Укрпошту» надсилають відповідальній особі. З детальною інформацією про інцидент можна ознайомитись на ресурсах МВС.

87 запитів за 0,183