На Київщині запроваджується жовтий рівень епідемнебезпеки

today 21.12.2021 query_builder 18:28 remove_red_eye 342 bookmarks Новини

Від 23 грудня 2021 року запроваджується жовтий рівень епідемічної небезпеки на території Житомирської, Київської, Миколаївської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей, які раніше були у червоній зоні.

Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов у Телеграмі, передає Укрінформ.

"Сьогодні відбулося почергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 годин 00 хвилин 23 грудня 2021 року жовтий рівень епідемічної небезпеки на території Житомирської, Київської, Миколаївської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей", - написав Немчінов.

Нагадаємо, від 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину. Тож відвідувати громадські заклади на жовтому рівні епіднебезпеки можуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має відповідний документ – жовтий COVID-сертифікат чи довідку 063/о.

Для обслуговування відвідувачів і клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів потрібно мати принаймні одне щеплення проти COVID-19.

Водночас для відвідування громадських закладів можна використовувати і негативний тест, чинний 72 години, або COVID-сертифікат про одужання.

До слова, на жовтому рівні епіднебезпеки громадські заклади не зможуть обслуговувати клієнтів, а також допускати до роботи тих, хто не має одного з перелічених документів.

Фото - Укрінформ

92 запитів за 0,261