На Київщині збудують м’ясопереробний завод

today 18.03.2021 query_builder 15:47 remove_red_eye 391 bookmarks Новини

Група компаній "Нива Переяславщини" будує першу чергу м’ясопереробного заводу, де вироблятиме м’ясо-кісткове борошно та жир. Проєкт фінансується за рахунок коштів ЄБРР та IFC, повідомляє пресслужба компанії.

Нове виробництво буде супер автоматизованим, високотехнологічним і лояльним до довкілля.

До речі, зараз ведуться роботи із будівництва очисних споруд. «Нива Переяславщини» уже має досвід будівництва та експлуатації таких об’єктів, бо такі ж уже майже п’ять років працюють та очищають стоки від цехів м’ясопереробки та село Переяславське.

Тут же будується водопровідно-насосна станція.

Найбільша споруда – самі виробничі приміщення, тут поки тільки перша черга, поруч фундаменти і для надійності забиваються сваї, монтуються металоконструкції. Зроблено фундаменти під КПП, всього нині працює на майданчику 70 будівельників та багато великої техніки, тож будівництво вражає масштабами.

«Переконаний, що подібне виробництво – рідкість в Україні. Потужність переробки з лихвою покриватиме потреби заводу, ми маємо ще значний запас міцності. На етапі обговорення довго аналізували пропозиції зарубіжних партнерів щодо обладнання і зупинилися на технологіях та виробництві фірми Haarslev, яка уже 120 років експортує свої здобутки у всі держави світу.

Нині ми на етапі будівництва паралельно і основних, і допоміжних приміщень, кожен етап якого ми контролюємо. На цей проєкт використані кошти ЄБРР та IFC, тому все від початку будівництва і впродовж усього його функціонування буде під контролем керівництва компанії та наших фінансових донорів. Уже підібрано персонал рендерінгу, а навчання вони пройдуть безпосередньо на заводі, що поставлятиме нам обладнання, чекаємо лише нормалізації ситуації із коронавірусом, - зазначив директор Групи компаній Віталій Шакель.

Фото із сайту "Нива Переяславщини"

92 запитів за 0,211