Берег Київського водосховища незаконно забудовують

today 23.01.2021 query_builder 10:07 remove_red_eye 203 bookmarks Новини

Днями в ході рейду Київським рибоохоронним патрулем було зафіксовано проведення робіт на землях водного фонду, в районі с. Лютіж Вишгородського району Київської області, а саме встановлення бетонних плит з метою створення бухти на Київському водосховищі. Під час перевірки виявлено, що у підприємства відсутнє погодження з Держрибагентством та інша дозвільна документація для здійснення цих робіт.

«Для проведення слідчих дій на місце події було викликано працівників Вишгородського відділу поліції», - розповів керівник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

Нагадаємо, відповідно до п. 5 Постанови Кабміну від 12.07.2005 р. №557 «Про затвердження Порядку видачі дозволів на проведення робіт на землях водного фонду» суб'єкт господарювання має узгодити питання видачі дозволу з державними органами рибного господарства.

А згідно із ст. 9 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» суб’єкт господарювання повинен надати на розгляд та погодження до Державного агентства рибного господарства України Робочий проєкт, який регламентує проведення певних видів робіт на землях водного фонду.

Київський рибоохоронний патруль закликає всіх громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення Правил рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» за номером (099) 341-73-18.

92 запитів за 0,276