На кого у липні звалиться мішок грошей

today 07.07.2021 query_builder 14:59 remove_red_eye 237 bookmarks Новини, Таємні знання

Астролог Влад Росс назвав знаки Зодіаку, яким в липні пощастить у фінансовому плані, пише unian.ua.

Лев

У грошових справах у Лева все буде чудово. Це обумовлено тим, що в цьому знаку розташується Венера - планета, яка в астрології відповідає не тільки за красу, любов і шлюб, але і за цінності та гроші. Саме Венера відкриє перед Левом в липні найширші можливості заробити і поліпшити свій добробут.

Діва

Діви в липні зможуть знайти більш прибуткову роботу або зайняти більш високооплачувану посаду. Успіх Діви в грошових справах також буде пов'язаний з Венерою, яка в 20-х числах липня перейде в цей знак, подарувавши Діві можливість знайти підходяще заняття, роботу і домогтися фінансового успіху. Будь-які процеси, розпочаті Дівою в цьому місяці, будуть протікати легше, ніж зазвичай. Друга половина місяця буде просто блискучою у фінансовому плані.

Риби

У грошових справах Риб в липні чекає зірковий час. Це пов'язано з тим, що Юпітер, символ щастя і удачі, все ще буде перебувати в цьому знаку. Він відкриє перед Рибами великі фінансові можливості, дасть шанс розширити вигідну справу і здійснити вдале вкладення грошей.

Фото - unian.ua

92 запитів за 0,301