На Макарівщині виявлено замор водних біоресурсів (є відео)

today 26.02.2021 query_builder 12:12 remove_red_eye 115 bookmarks Новини

Днями на «гарячу лінію» Київського рибоохоронного патруля надійшло повідомлення від громадян щодо загибелі водних біоресурсів на р. Фоса у c. Калинiвка Макарiвського району.

Для перевірки факту та відповідного реагування на місце події швидко прибули працівники Управління Держрибагентства у м. Києві та Київській області.

Фахівцями зафіксовано прорив дамби вiдстiйника заводу та потрапляння рідини у водойму, в результаті чого загинули водні біоресурси: плiтки, плоскирки та щуки.

З метою встановлення причин і умов загибелі водних біоресурсів Київським рибоохоронним патрулем відібрано проби води та водних біоресурсів для проведення лабораторних досліджень іхтіопатологічною лабораторією.

А ще готуються листи до Державної екологічної інспекції Столичного округу, Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, Київської обласної державної адміністрації та Держрибагентства для відповідного реагування.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Макарiвського відділення поліції.

Київський рибоохоронний патруль закликає громадян при виявленні явищ замору риби терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства (099) 341-73-18.

До речі, відповідно до ч. 2 ст. 242 Кримінального кодексу України (порушення правил охорони водних об'єктів, якщо вони спричинили загибель або захворювання людей, масову загибель об'єктів тваринного і рослинного світу або інші тяжкі наслідки) передбачено обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Фото та відео - Київський рибоохоронний патруль

ВІДЕО

92 запитів за 0,225