На Переяславщині із забудовника стягнуто 2 млн грн на користь територіальної громади

today 22.06.2021 query_builder 12:56 remove_red_eye 191 bookmarks Новини

Переяславським відділом Бориспільської окружної прокуратури встановлено, що на території Студениківської територіальної громади на Переяславщині суб’єктом господарювання у с. Переяславське у 2017 році розпочато реконструкцію виробничого комплексу під газонаповнювальну станцію.

Після завершення будівництва, у січні 2020 р., та отримання документів щодо готовності до експлуатації ГНС господарське товариство проігнорувало вимоги містобудівного законодавства щодо обов’язку з перерахування до місцевого бюджету сільської ради коштів пайової участі для розвитку інфраструктури населеного пункту, чим, звісно ж, завдано сільській раді значних збитків, інформує Київська обласна прокуратура.

Реагуючі на це порушення прокуратурою подано до Господарського суду Київської області позовну заяву щодо стягнення із забудовника збитків, у вигляді упущеної вигоди.

За результатами судового розгляду судом задоволено позовні вимоги прокуратури та стягнуло на користь Студениківської сільської ради майже 2 млн грн.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,258