На повторних виборах в Броварському та в Бориспільському районах – низка порушень

today 17.01.2021 query_builder 14:00 remove_red_eye 167 bookmarks Новини

Сьогодні, 17 січня, проводяться повторні вибори депутатів місцевих, сільських та селищних рад, міських голів на території Броварського району та Бориспільщини.

Станом на 12 годину до поліції Київщини надійшло 24 повідомлення, пов’язаних з порушенням виборчого процесу. Поліція провела перевірку, за матеріалами яких складено вісім адміністративних протоколів, повідомляє Поліція Київської області.

Серед порушень - фотографування виборчих бюлетенів та інші неправомірні дії учасників виборів.

Працівники поліції швидко відреагували на всі звернення і склали відносно порушників шість адміністративних протоколів - за публічне розголошення виборцем, результатів волевиявлення в приміщенні для голосування (ст. 212-22 Кодексу України про адміністративне правопорушення).

А один з жителів Броварів в приміщені ДВК ображав учасників виборчого процесу та ще й прийшов до виборчої дільниці без маски. За такі правопорушення поліцейські склали відносно чоловіка адміністративні протоколи за ст. 173 та за ст. 44-3 КУпАП.

Також триває перевірка про невчасне відкриття виборчої дільниці. Зокрема, одна з ДВК у Броварах не відкрилася о 8-й годині ранку, оскільки члени підготовчого засідання не встигли вчасно зареєструвати спостерігачів виборчого процесу.

Фото - із фейсбук-сторінки Поліції Київської області

92 запитів за 0,236