На річці Ірпінь у Стоянці виявлено різкий спад рівня води (фото+)

today 02.01.2022 query_builder 09:51 remove_red_eye 392 bookmarks Новини

Днями рибпатрульні Київщини здійснили виїзд на р. Ірпінь у с. Стоянка. Бучанського району Київської області. Ними встановлено, що рівень води впав на 40-50 см. Загибелі водних біоресурсів не спостерігається, повідомляє Київський рибоохоронний патруль.

З метою встановлення причин різкого спаду води та відповідного реагування, патрулем підготовлено та направлено лист до Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра.

«З метою забезпечення охорони та збереження у належному стані середовища існування водних біоресурсів, рибоохоронним патрулем Київщини проводиться постійний моніторинг та контроль за їх станом і рівневим режимом водойм. Дані спостережень надаються рибпатрульними до відділу іхтіології і фіксуються у журналі. При різкому зниженні на 10 - 30 см, Київський рибоохоронний патруль негайно інформує Держводагентство та інші компетентні органи для відповідного реагування», - зазначив начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

У разі виявлення різкого зниження рівня води чи явищ задухи риби - одразу телефонуйте до Київського рибоохоронного патруля за номером телефонної «гарячої лінії» (099) 341-73-18.

Фото - Київський рибоохоронний патруль

92 запитів за 0,159