На сесії Київської облради виділено кошти на захищені статті для бюджетників та прийняли програму організації територіальної оборони в області

today 11.06.2021 query_builder 08:22 remove_red_eye 81 bookmarks Новини

Відбулася четверта чергова сесія Київської обласної ради VIII скликання, повідомляє сайт облради.

На сесії затверджено звіт голови облдержадміністрації, 40 звітів по обласних програмах, внесені зміни до 14 діючих програм та прийняті нові.

Так, депутати підтримали прийняття програми організації територіальної оборони в області, яка передбачає проведення навчань і тренувань особового складу підрозділів територіальної оборони. Також внесені зміни до статутів комунальних некомерційних підприємств аби лікарні мали можливість заключати додатково з НСЗУ пакети на надання медичних послуг.

Важливо й те, що бюджет на цей рік запущено і розподілено за основними потребами, а не вибірково.

«Ми сьогодні виділили кошти на захищені статті для наших бюджетників. Адже кошти на ці цілі, що були виділені на сесії у грудні минулого року, були розраховані лише на перший квартал нинішнього року. Вже червень і частина бюджетників залишилася без зарплат, без відповідного фінансування на харчування, медикаменти, тощо. Ми цю ситуацію виправили», - підкреслила заступник голови КОР Тетяна Семенова.

Збільшено фінансування обласних комплексних програм з охорони здоров’я, освіти, культури, соціальної сфери, екології, будівництва та реконструкції об’єктів інфраструктури області, тощо.

Фото - сайт Київської облради

92 запитів за 0,259