Нацбанк України скасував деякі валютні обмеження

today 03.07.2019 query_builder 14:29 remove_red_eye 109 bookmarks Новини

Національний банк України скасував деякі адміністративні обмеження, які створювали незручності українським підприємствам, іноземним інвесторам та дипломатичним представництвам, повідомила Економічна правда з посиланням на сторінку прес-служби НБУ в Facebook.

Зокрема, скасовується ліміт на фінансування власних закордонних представництв та інших відокремлених підрозділів українського бізнесу.

"Раніше переказ коштів іноземним філіям обмежувався загальним лімітом для юридичних осіб на інвестування за кордон у 2 млн євро на рік", - нагадали в НБУ.

"Нерезидентам дозволено переказувати кошти, отримані за цінними паперами, що обліковуються в іноземному банку-депозитарії, з кореспондентського рахунку цієї установи одразу на власний рахунок в Україні. Це дозволить інвесторам уникати додаткових витрат на конвертацію валют", - роз’яснили в Національному банку.

Віднині скасовується заборона розрахунків готівкою у іноземній валюті для оплати консульських зборів за легалізацію товаросупровідних документів у дипломатичних представництвах або консульських установах країн, які не приєдналися до Гаазької конвенції від 5 жовтня 1961 року.

До речі, 18 червня Нацбанк України також скасував вимогу обов'язкового продажу бізнесом валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку.

92 запитів за 0,262