Надзвичайні ситуації краще попередити

today 02.12.2021 query_builder 17:57 remove_red_eye 169 bookmarks Новини

Сьогодні відбулася спільна робоча зустріч заступника Дмитрівського сільського голови Олександра Хробуста, секретаря ради Любові Кашхчян з начальником відділу організації профілактичної роботи Бучанського РУ ГУ ДСНС України у Київській області підполковником служби цивільного захисту Юрієм Кириченком, повідомляє Дмитрівська сільська рада.

Мова йшла про посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення громади, підпорядкованих закладів щодо запобігання пожеж в приватному житловому секторі, здійснення профілактичних рейдів, розміщення інформації в місцевих ЗМІ.

Обговорили організацію роботи щодо удосконалення цивільного (протипожежного) захисту, формування єдиних підходів до реалізації заходів цивільного захисту на базовому рівні органу місцевого самоврядування, надання відповідної методичної допомоги Дмитрівській територіальній громаді.

Також обсудили питання про перебудову системи цивільного захисту та першочергові завдання в частині побудови якісно нової, ефективної та орієнтованої на європейські стандарти системи цивільного захисту на місцевому рівні.

Торкнулися й питання співпраці громадських формувань та волонтерів щодо розвитку добровільної та місцевої пожежної охорони.

Досягнуто домовленості про розповсюдження агітаційних матеріалів стосовно розвитку добровільної та місцевої пожежної охорони, зокрема шляхом їх розміщення на офіційному сайті Дмитрівської сільської ради, в соціальних мережах, куточках з питань цивільного захисту, в місцях масового перебування людей, на підприємствах, установах та організаціях громади.

Представник ДСНС України у Київській області Юрій Кириченко акцентував увагу на запобіганні пожеж в житловому секторі соціально незахищених верств населення, багатодітних сімей, одиноких громадян похилого віку та тих, хто опинився в скрутному життєвому становищі.

Заступник сільського голови Олександр Хробуст повідомив, що у жовтні у Дмитрівці було відкрито поліцейську станцію, яка розташована поруч з пожежним депо. Створений «Центр безпеки» планується доповнити його відкриттям станції швидкої невідкладної допомоги, що дасть можливість виконувати повний комплекс послуг із забезпечення безпекового простору в Дмитрівській громаді.

Секретар Дмитрівської сільської ради Любов Кашхчян наголосила на тому, що в загальноосвітніх школах та закладах дошкільної освіти буде проведено роз’яснювальну роботу щодо посилення пожежної безпеки в переддень новорічних та різдвяних святкувань.

Методична допомога у посиленні інформаційно-роз’яснювальної роботи з боку Бучанського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області завжди працює на попередження пожеж.

Фото - Дмитрівська сільська рада

92 запитів за 0,242