Важливо! Нафтогаз запустив у роботу перше родовище газу щільних порід, яких в Україні багато

today 14.01.2021 query_builder 11:41 remove_red_eye 91 bookmarks Новини

Сьогодні розпочато подачу у систему магістральних газопроводів газу зі Святогірського родовища, яке знаходиться всередині великої, нещодавно придбаної «Нафтогазом» Юзівської площі. Щоб зробити це можливим, фахівці з «Нафтогаз Розвідка та Видобування» запустили нову установку підготовки газу, 26 км газопроводу і підключили три свердловини, повідомив на своїй сторінці у Фейсбук керівник «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

Особливість цих свердловин у тому, що вони пробурені у так звані щільні колектори. Тобто, у породи з низькою проникністю, з яких видобувати газ набагато складніше. Але можливо, якщо застосовувати сучасні передові технології.

«Для нас це – пілотний проєкт. Він був складним, як, напевно, і будь-який проєкт, який робиться вперше. Та важливо, що ми отримали досвід, щоб впевнено рухатися далі.

Мова не лише про освоєння Святогірки, а й інших площ, де є перспективи видобування газу щільних порід. Україна багата на його поклади, розробка яких може стати новим етапом для галузі.

Більше того, запуск Святогірки – це гарний заділ, щоб якнайшвидше розпочати освоєння Юзівської площі, як ми і обіцяли. Зокрема, нам не треба буде будувати для Юзівки абсолютно нову інфраструктуру – на першому етапі розробки Юзівки ми зможемо використовувати об’єкти, які побудували на Святогірці», - запевнив Коболєв.

Видобування газу щільних порід, освоєння Юзівки – це одні з ключових проєктів стратегії розвитку ресурсної бази «Нафтогазу», розробленої торік.

фото із мережі Інтернет

Подивіться інші записи

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Боярці, Бучі, Вишневому, Гатному, Гвоздіві, Гнатівці, Гореничах, Забір’ї, Ірпені, Лісному, Лісниках, Малютянці, Милій, Михайлівці-Рубежівці, Мрії, Музичах, Княжичах, Крюківщині, Обухові, Святопетрівському, Софіївській та Петропавлівській Борщагівках, Тарасівці, Хотові, Юрівці (16.04)

today 16.04.2021 remove_red_eye 1242

Автотроща неподалік Віти-Поштової (є відео)

today 30.03.2021 remove_red_eye 874

У Василькові затримали чоловіка під час розбійного нападу у магазині

today 15.03.2021 remove_red_eye 1012

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Бучі, Гостомелі, Дзвінковому, Забуччі, Михайлівці-Рубежівці, Обухові, Рославичах, Тарасівці, Ходосівці, Фастові (30.03)

today 30.03.2021 remove_red_eye 138

На чемпіонаті України з олімпійського тхеквондо серед переможців спортсмени із Боярки та Ірпеня

today 20.03.2021 remove_red_eye 57

Скільки людей вакцинувалися на Київщині?

today 23.03.2021 remove_red_eye 86

92 запитів за 0,231