Найдивовижніші місця України

today 21.10.2019 query_builder 13:43 remove_red_eye 405 bookmarks Вікенд

Туристичний сезон в Україні ніколи не закінчується. У будь-яку пору року всіх манить Південь.

Адже Чорне море й можливість, не виїжджаючи з країни, побувати у Венеції, на Мертвому морі чи в пустелі приваблює.

Так, на Херсонщині, поблизу села Григорівка Чаплинського району, розташоване унікальне розове Лемурійське озеро з ропою, яка має лікувальні властивості. До речі, у літрі води з цієї водойми солі на 50 грам більше, ніж у воді з Мертвого моря.

Тисячі туристів щороку приїжджають в Асканію-Нова, що також знаходиться в Чаплинському районі, щоб побувати в заповідному степу, відвідати зоопарк і красивий дендропарк.

Цей біосферний заповідник - унікальний куточок природи, площа якого складає 33 тисячі гектарів, третина з яких - абсолютно заповідна степова зона, незаймана територія, якої ніколи не торкався плуг.

А ще тут знаходиться одна з найбільших пустель Європи - Олешківські Піски-–національний природний парк загальною площею 8020,36 га, розташований в Каховському, Олешківському та Голопристанському районах.

І, звісно ж, перебуваючи на Півдні, слід відвідати українську Венецію – місто Вилкове, розташоване в дельті Дунаю в Кілійському районі Одеської області.

Це дивовижне містечко на воді, де можна спуститися на човні по Білгородському каналу та покататися по каналу Лілій.

А у Миколаївській області, поблизу села Актового Вознесенського району, розташований Актівський каньйон — провал серед голого степу, гранична прірва в кристалічному щиті.

Цей природний комплекс входить до складу Національного природного парку «Бузький Гард».

У ці ласкаві осінні дні на вихідні варто відвідати дендрологічний парк «Софіївка» в Умані. Чудовий парк і романтична місцина - це шедевр світового садово-паркового мистецтва кінця ХVІІІ— початку ХІХ століть, що, на думку експертів, входить до списку десяти найкрасивіших парків Європи.

А ще можна поїхати в Батурин – український Версаль, резиденцію останнього гетьмана Війська Запорозького - Кирила Розумовського.

Багатьох вабить Західна Україна. І не даремно. Адже тут і найбільша гора України – Говерла, і географічний центр Європи в селі Ділове неподалік Рахова, на східній околиці якого розташовані ряд водоспадів: найвищий однокаскадний водоспад в Українських Карпатах – Ялинський, а також Білий і Білий нижній.

Також в Українських Карпатах, на північних схилах гірського масиву Полонина Боржова радує око водоспад Шипіт, розташований у неглибокій ущелині річки Пилипець у межах Міжгірського району Закарпатської області.

А на Тернопільщині, поблизу села Королівка, знаходиться Оптимістична печера – найдовша у світі гіпсова печера.

Й, звісно ж, варто відвідати Шацькі озера на Волині, у межиріччі Прип’яті та Західного Бугу – унікальний за своєю красотою національний природний парк з 30 озер, розташованих серед лісових масивів, де побудовано багато санаторіїв і таборів відпочинку. Тож не сидіть вдома – подорожуйте. Україна прекрасна.

92 запитів за 0,301