Намалюйте просту картинку та дізнайтеся щось нове про свою особистість

today 24.11.2021 query_builder 17:07 remove_red_eye 418 bookmarks Новини

Цей тест допоможе Вам дізнатися про себе щось нове. Цікаво, що він підходить не лише дорослим, а й дітям, інформує radiotrek.rv.ua.

Намалюйте будинок, дерево та людину і дізнайтеся, що малюнок розповість про Вашу особистість. Зокрема, розміри малюнка показують рівень вашої самооцінки та впевненості; штрихи й лінії (їхній натиск і твердість) вказують на рівень рішучості та те, наскільки комфортно Ви відчуваєте себе під час процесу ухвалення рішень. До прикладу, якщо Ви провели одну і ту ж лінію двічі, це свідчить про невпевненість, незадоволеність і неконтрольований перфекціонізм; ясність символізує гармонію і гнучкість.

Чимало можна дізнатися й з образу будинку. Адже будинок уособлює сімейні взаємини. Те, як Ви зобразили його на своєму малюнку, говорить про те, як ставитеся до сімейних цінностей і родини.

Дах – це інтелектуальне, фантазійне та духовне життя. Димар – емоційне і статеве життя. Дим, що виходить з димоходу, символізує внутрішню напругу. А ось стіни – твердість і сильні сторони вашої особистості.

Двері та вікна – стосунки з навколишнім світом, соціальний контекст, рівень інтеграції. Наприклад, дуже великі двері вказують на те, що Ви дуже залежні.

Тротуар – відкритість, доступ до Вашого інтимного сімейного життя.

Основа – стабільність і контакт з реальністю.

А ось дерево символізує найглибші та найбільш несвідомі аспекти Вашої особистості. Воно представляє ті речі, які Ви зазвичай тримаєте при собі. Крона – ідеї, думки. Наприклад, густота крони безпосередньо пов'язана з розумовою продуктивністю. Гілки – соціальні контакти, прагнення та рівень задоволеності чи розчарування. Стовбур – відчуття себе, неушкодженість Вашої особистості. Якщо він вигнутий, це означає, що Ви гнучкі та легко адаптуєтеся. Коріння – пов’язані з Вашим несвідомим та інстинктивним внутрішнім світом, перевіркою реальності та орієнтацією. Основа – контакт з реальністю і стабільність. Наприклад, його відсутність означає труднощі впоратися з реальністю.

Те, як зобразили людину, показує Ваше ставлення до цього світу, як співіснують соціальне життя і внутрішній світ. Голова – кмітливість, комунікабельність, уява. Якщо голова більша за тіло, це означає, що у Вас дивовижні інтелектуальні здібності. Волосся – сексуальність, мужність і чуттєвість. Очі – соціальне спілкування та Ваше сприйняття навколишнього світу. Рот – чуттєвість, сексуальність і вербальне спілкування. До слова, якщо рот на картинці – просто пряма лінія, це означає, що Ви вербально агресивні. Ніс – це фалічний символ. Руки – агресивність. Шия – імпульсний контроль. Ноги – контакт з реальністю, опора, стабільність і безпека.

Фото - radiotrek.rv.ua

92 запитів за 0,188