Навчальні заклади Феодосіївської громади перейшли на нову систему харчування від Клопотенка

today 03.09.2021 query_builder 08:09 remove_red_eye 702 bookmarks Новини

З початку нового навчального року в Хотівському академічному ліцеї імені Левка Лук'яненка відбулась презентація нового меню, що запроваджується в закладах освіти Феодосіївської громади з 1 вересня в рамках реалізації реформи системи шкільного харчування, повідомляє сайт Феодосіївська громада.

Дегустували страви, приготовлені за новими стандартами, учні 5-Б класу Хотівського академічного ліцею, представники виконавчого комітету Феодосіївської громади, керівництво райдержадміністрації та сільської ради.

Участь в заході взяв голова Обухівської РДА Олександр Гомон та депутат Київської облради Сергій Левченко.

Феодосіївський сільський голова Микола Пянчук наголосив, що впровадження нової реформи триває, зокрема найближчим часом планується заміна застарілого обладнання харчоблоків на нове багатофункціональне, що забезпечить дітей громади здоровим харчуванням.

«Я радий, що наші дітки навчаються і виховуються в час нових, правильних і смачних реформ! Бачу, що дегустація нового меню прийшлася учням до смаку. І я поставив свій лайк, адже обід був дійсно смачним і корисним. Обухівський район справді може похвалитися прогресивними громадами!», - зазначив Олександр Гомон під час презентації оновленого меню.

Під час ознайомлення зі станом запровадження реформи системи шкільного харчування директор комунального підприємства «Фудсервіс» Антон Приходько детально розповів про вже здійснені заходи по підготовці до нового навчального року, оновлення обладнання в харчоблоках, запровадження нового меню та системи оцінки задоволеності послугами харчування.

Нагадаємо, рішенням Феодосіївської сільської ради з 1 вересня 2021 року на комунальне підприємство «Фудсервіс» покладено функцію забезпечення харчування в закладах освіти Феодосіївської ОТГ та виділено кошти, оновлено матеріальну базу та закуплено устаткування для закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти Феодосіївської громади на суму 765 тис. грн.

Фото із сайту Феодосіївської громади

93 запитів за 0,190