Найбільше комісій в облраді отримали “Слуги народу”

today 01.12.2020 query_builder 10:44 remove_red_eye 185 bookmarks Новини

Подібні формули розподілу комісій, коли опозиція залишалася поза процесом, і раніше використовувалися місцевим політикумом. Не знехтувала цією практикою й новостворена більшість в обласній раді.

Як повідомляє сайт Київської обласної ради, вчора, 30 листопада, на першій сесії КОР були утворені постійні комісії та обрано їх склад. У залі засідань зареєструвалося 44 депутати обласної ради. Хоча представники партій «Європейська солідарність» та «За майбутнє» були присутні у залі засідань, але в електронній системі не зареєструвалися і в голосуванні участі не брали.

Відповідно до пропозицій, утворено дев’ять комісій, які очолили депутати лише від політичних партій, які створили коаліцію в облраді.

Найбільше комісій очолили «Слуги народу». Зокрема, постійну комісію з питань бюджету та фінансів довірено представляти Денису Січевому. Постійну комісію з питань капітального будівництва, архітектури, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного забезпечення та розвитку інфраструктурних об’єктів очолив Геннадій Слепцов (СН). Олену Шуст від провладної партії обрано головою постійної комісії з питань освіти, науки, свободи слова, ЗМІ, культури, духовності та релігії. Головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів обрано Марію Кисельову (СН).

Три постійні комісії очолили представники ВО «Батьківщина». Так, комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, громад, регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції очолив Віктор Світовенко. Також представники цієї політсили головують у комісіях з питань екології, природокористування, земельних відносин, водних ресурсів, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та надзвичайних ситуацій (Олександр Колодій) та з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, агропромислового комплексу, торгівлі, регуляторної, інноваційно-інвестиційної політики, зовнішньо-економічних зв’язків та фінансового забезпечення розвитку області (Ігор Левітас).

У двох комісіях головують представники ОПЗЖ. Олега Корбана обрано головою постійної комісії з питань управління комунальною власністю, приватизації, житлово-комунального господарства та впровадження енергозберігаючих технологій, а Тарас Ващішин очолив постійну комісію з питань сім’ї, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму.

87 запитів за 0,166