Найближчими днями почне курсувати ще один електропотяг Київ – Тарасівка

today 03.03.2021 query_builder 11:58 remove_red_eye 369 bookmarks Новини

Наприкінці січня цього року було запущено «човниковий рух» електропоїздів між Києвом і Тарасівкою. За підрахунками регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» за поточний місяць було перевезено понад 80 (!) тисяч пасажирів. Як повідомив на своїй сторінці у фейсбук голова ще діючої Києво-Святошинської РДА Микола Ляшенко, зараз у цьому напрямку курсують щоденно у робочі дні вісім пар поїздів — по 4 вранці та ввечері в пікові періоди. Допрацьовуються зміни у розкладі руху та планується з поточного тижня курсування ще одного електропоїзда.

«Однозначно, масштабна урбанізація передмістя Києва потребує розвантаження доріг, адже 10-бальні затори стали буденністю.

Жителі населених пунктів супутників столиці часом по декілька годин проводять у транспорті на дорозі до Києва.

У той же час темпи житлового будівництва у передмісті зростають, тож проблема лише загострюватиметься.

У багатьох європейських містах існує розгалужена мережа приміських залізниць. Цей вид транспорту має безліч переваг в порівнянні з особистим транспортом або автобусами — точний графік руху, комфорт, надійність. На практиці, залізниця — ефективний інструмент ввезення та вивозу великої кількості осіб у мегаполісах.

Тому працюємо у цьому напрямі далі, щоб життя мешканців новоствореного Бучанського району було комфортнішим», - підкреслив очільник району.

Фото - Fb Микола Ляшенко

92 запитів за 0,229