Найкращі глемпінги Київщини для відпочинку на природі

today 08.07.2021 query_builder 09:18 remove_red_eye 389 bookmarks Вікенд, Новини

Більшість людей вважає, що поняття "намет" та "комфортний відпочинок" несумісні. Однак нещодавно в Україні з'явився новий формат відпочинку орієнтований на тих, хто хоче насолодитися природою, але з комфортом рівня готелю – глемпінг, інформує БЖ (Більше Життя).

У глемпінгу є м'які повноцінні ліжка, облаштовані ванні кімнати, туалети й кухня. Але основна умова - він не має шкодити природі, тому глемпи – це шатра або сфери, що легко монтуються та для зведення яких не потрібно робити капітальні втручання в навколишнє середовище.

Кілька сучасних глемпінгів з’явилося й на Київщині.

Наприклад, глемпінг "Шатро" по вулиці Джерельна 78 у селі Уляники. Тут є намети, розраховані на 2 – 4 особи. У них облаштували ліжка та меблі, душ зі вбиральнею, кондиціонер, мінікухню з необхідним посудом для приготування їжі, терасу та зону барбекю.

А ще їжу можна замовити, також тут можна придбати продукти місцевих виробників.

Екоглемпінг "Sfera 365" знаходиться у парку “Олександрія”, що у Білій Церкві.

Гостям пропонують прозорий сферичний двомісний намет. У кемпінгу є сауна, приладдя для приготування барбекю і тераса. Їжу можна замовити.

Пропонується безкоштовна оренда велосипедів, є сезонний відкритий басейн і сад.

Glamp Camp розташувався у селі Глібівка Вишгородського району.

Екоготель із 13 тентів розташований на закритій території “Event Park”.

Намети облаштували на березі Київського моря посеред хвойного лісу. В глемпах є меблі, ліжка, електрообігрівачі, душові та вбиральні. В економваріантах проживання туалет та душ спільні.

Глемпінг "ZatiШье" у селі Хмільна Макарівського району – прекрасне місце для сімейного відпочинку.

Комплекс розташований поблизу березового гаю і соснового бору, де є три озера.

Глемпи обладнані санвузлами та душовими, холодильниками, ліжками та вентиляцією. На території можна орендувати альтанку з мангалом, порибалити на озері.

92 запитів за 0,264