Найкращі природні фотолокації Київщини

today 16.10.2021 query_builder 11:05 remove_red_eye 566 bookmarks Новини

За вікном - золота осінь. Саме час відвідати найкращі природні фотолокації Київщини. Фахівці Управління туризму Київської ОДА підготували досить цікаву підбірку незабутніх фотолокацій регіону. Переконайтеся самі, яка ж мальовнича наша Київщина!

Село Креничі, Обухівський район.

Місцевість тут дуже схожа на гірську: вузькі, серпантином покручені шляхи, глибокі яри і невеликі сільські хати, що притулились під зарослими лісом та чагарником пагорбами.

Село Хохітва, Обухівський район.

Аромат дерев, легкий шум листя на вітрі, чисте корисне для здоров'я повітря, тиша і спів птахів - чудове рішення для відпочинку та гарних фото далеко від міської суєти.

Урочище "Бабка", Бучанський район.

Територія урочища слабо горбиста, знаходиться в долині річки Стрижень (невеликий приплив річки Здвиж), перетинається струмками, є ставки. Неймовірно мальовниче місце, особливо восени.

Забір'я, Фастівський район.

Живописне місце на Київщині, яке приваблює туристів своєю неймовірною природною красою, яку створюють каскад ставів та сосновий ліс.

Витачів, Обухівський район.

Одне із найстаріших сіл України. Вперше в письмових документах воно згадується ще в 10 столітті. Краєвиди тут, дійсно, захоплюють подих та не залишають байдужим ні дорослого, ні дитину.

Велика Бугаївка, Обухівський район.

Цей яр розташований поруч із дорогою між Васильковом і селом Велика Бугаївка. Його ще називають "Казковим" через надзвичайну красу та чистоту. Тут зайві слова, це місце однозначно варте вашої уваги.

92 запитів за 0,225