Найнебезпечніші райони Київщини

today 03.01.2021 query_builder 09:55 remove_red_eye 285 bookmarks Новини

На Київщині за 11 місяців 2020 року правоохоронці зафіксували понад 11,5 тисяч майнових злочинів.

Про це повідомили в пресслужбі обласної поліції у відповідь за запит OBOZREVATEL.

Найчастіше правоохоронці, звісно ж, реєструють крадіжки. Це стаття 185 Кримінального кодексу України, яка передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дванадцяти років із конфіскацією майна.

Усього із січня до листопада включно до правоохоронців надійшло 11238 звернень громадян із заявами про крадіжки. Лідирують за цим показником Києво-Святошинський відділ поліції – 2560, Білоцерківський – 1492 та Ірпінський ВП – 1406 заяв.

Крадії цуплять усе, що має хоч якусь цінність.

"Найчастіше дрібні злочини – у магазинах крадуть шоколад або алкоголь. Ще мобільні, гаманці. Якщо з будинків або домоволодінь, то це електротехніка, метал та навіть каструлі. Тобто, все, що можна здати у ломбарди або пункти приймання вторсировини та отримати гроші", – констатує працівник поліції.

Більш небезпечні грабежі – відкрите викрадення чужого майна. Вони на другому місці серед майнових злочинів, скоєних на Київщині. Це стаття 186 ККУ, яка передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до тринадцяти років із конфіскацією майна.

Усього було зафіксовано 247 подібних звернень. Найбільше у Білоцерківському районі – 50, Ірпінському – 40, Києво-Святошинському – 33 заяви.

До речі, здійснюють подібні злочини люди різних вікових категорій, в тому числі й неповнолітні.

Серед майнових злочинів, скоєних у Київській області, третю сходинку посідають розбої – напад із метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством. Тут зловмисники, щоб досягти своєї мети, можуть катувати своїх жертв. Це стаття 187 ККУ, яка передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'ятнадцяти років із конфіскацією майна.

Відділи поліції Київщини задокументували 72 таких випадки. Сумну пальму першості утримує Києво-Святошинський відділ поліції – 13 заяв, далі йдуть Броварський – 13, Білоцерківський ВП – 10 звернень громадян.

Фото із мережі Інтернет

92 запитів за 0,287