Не дайте себе обдурити – виявлено фіктивний банк

today 27.02.2020 query_builder 09:17 remove_red_eye 170 bookmarks Новини

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку попереджає про досить активну діяльність неіснуючого «Українського народного банку», який називає себе «інвестиційним проєктом».

Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на пресслужбу НКЦПФР.

Зазначається, що в інтернеті та соціальних мережах Комісія виявила пропозицію інвестувати в акції фіктивного «банку»

У Нацкомісії з цінних паперів підкреслюють, що у Державному реєстрі банків, який веде НБУ і який містить інформацію про держреєстрацію усіх банків, відсутня інформація про «Український народний банк».

У Державному реєстрі випусків цінних паперів, який веде НКЦПФР, також відсутня інформація про реєстрацію випуску акцій емітенту з таким найменуванням.

«НКЦПФР вбачає, що інформація розміщена за посиланням https://unb.name є шахрайством, несе загрозу введення в оману громадян, створює ризики втрати ними коштів через фінансову та інвестиційну необізнаність.

Інформація про потенційно протиправну діяльність на території країни направлена у правоохоронні органи.

При спробі придбати акції зазначеного проєкту через його веб-сайт, користувачу пропонуються три варіанти оплати за акції: Money Storage, Perfect Money та оплата у криптовалюті Bitcoin.

Функція оплати банківською картою нібито передбачена, але не працює. Доступні користувачу варіанти оплати є електронними гаманцями, платежі через які практично не можливо відслідкувати та встановити, куди були переведені кошти клієнта», - підкреслили в НКЦПФР.

На веб-сайті проєкту відсутня будь-яка правова інформація щодо юридичної особи та підстав надання нею інвестпослуг.

92 запитів за 0,231