Не всі бойовики “Л-ДНР” отримують російські паспорти, бо мріють повернутися в Україну

today 01.08.2019 query_builder 15:02 remove_red_eye 132 bookmarks Новини

В "Л-ДНР" не всі бойовики отримують російські паспорти за спрощеною процедурою: декого Росія не пускає до себе, інші мріють повернутися жити в Україну.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"Окупаційні адміністрації в Донецькій та Луганській областях вимагають від місцевих жителів, які співпрацюють з російськими окупаційними військами, прискорити надання документів для отримання російського громадянства", - йдеться у повідомленні.

Водночас регіональним управлінням з питань міграції МВС РФ у Ростовській області запроваджено посилений порядок перевірки претендентів на російські паспорти з метою запобігання проникненню на територію Росії злочинців з досвідом бойових дій.

"Як наслідок, зросла кількість відмов у наданні російського громадянства, у т.ч. військовослужбовцям зі складу підрозділів 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ", - зазначають у розвідці.

При цьому, в окремих підрозділах російських окупаційних військ певна частина військовослужбовців, які не брали участь у бойових діях проходячи службу у тилових підрозділах, відмовляються від оформлення російського громадянства, розраховуючи на збереження можливості виїзду на територію, підконтрольну українській владі.

92 запитів за 0,294