Небезпечна для здоров’я капуста вже в Україні

today 27.06.2021 query_builder 17:45 remove_red_eye 164 bookmarks Новини

Україна на цьому тижні імпортувала з Польщі капусту брокколі, в якій були виявлені небезпечні для здоров’я людей речовини – гербіциди флуазифоп. Продукцію повинні вилучити з обігу, поки вона не встигла потрапити в супермаркети і на базари, пише agronews.ua

На сторінці головного управління Держслужби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів в Києві повідомляється, що капуста експортувалася з Польщі від виробника Polski Ogrod Sp. z.o.o Одержувачем в Україні виступав ТОВ “Торговий Дім” Асканія “, м. Київ, вул. Новопечерська, 5. Держслужба просить в разі виявлення зазначеного харчового продукту в продажу повідомляти про це Головне управління Держпотребслужби в Києві по телефону (044) 486-95- 85, або по електронній пошті: info@kyiv-dpss.gov.ua.

Нагадаємо, що гербіциди – це хімічні речовини, якими обробляють овочі для знищення бур’янів. Капуста є тією культурою, яка незалежно від етапу розвитку, потребує захисту від бур’янів, адже саме в траві можуть перебувати шкідливі комахи і збудники багатьох захворювань.

Фото із сайту agronews.ua

92 запитів за 0,277