Недитячі забави підлітків із забезпечених родин. Заради розваги обікрали перший в Україні вендинговий автомат з іграшками (є відео)

today 19.06.2021 query_builder 17:43 remove_red_eye 181 bookmarks Новини

Поліції знадобилося менше тижня, щоб встановити особи чотирьох підлітків, які 14 червня о 03 годині ночі у центрі міста Ірпінь здійснили напад на вендинговий автомат із дитячими іграшками. Скло автомату зловмисники розбили за допомогою металевих самокатів та викрали іграшки на суму понад 6 тисяч гривень.

Власники автомату одразу повідомили про це до поліції, а відео з камер спостереження з’явилося у мережі інтернет. Встановлено, що цей автомат був першим в Україні і пропрацював менше трьох тижнів.

Оперативники управління карного розшуку провели низку розшукових заходів та встановили особи зловмисників. Ними виявились місцеві підлітки віком від 14 до 16 років. Усі вони – діти з забезпечених родин. Юнаки пояснили, що розбили автомат заради забави. Інформує Національна поліція Київської області.

Тепер батьки підлітків будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліція Київщини вкотре закликає батьків приділяти більше уваги дозвіллю своїх дітей, аби застерегти від протиправної поведінки.

Фото та відео - Національна поліція Київської області

">

92 запитів за 0,235