Несанкціоноване звалище епідемічно небезпечних медичних відходів виявлено на Київщині (є відео)

today 12.02.2021 query_builder 18:50 remove_red_eye 263 bookmarks Новини

Представники фірми-ліцензіата звозили медичні відходи до складських приміщень, непередбачених для їх зберігання та утилізації, у Київській та Миколаївській областях. Під час огляду "складів" правоохоронці виявили тонни використаного медичного інструменту, лікарських діагностичних та дезінфекційних засобів, органічні медичні відходи, предмети із залишками біологічних рідин, відходи медичних закладів та мікробіологічних лабораторій, у тому числі діяльність яких пов’язана із СОVID-19 !!!! Про це повідомляє пресслужба Національної поліції Київської області. Зараз проводяться заходи для убезпечення громадян та належної утилізації виявлених відходів.

Окрім того, про факт виявлення небезпечних відходів будуть поінформовані представники органів місцевої влади для вирішення питання щодо організації належної утилізації небезпечної знахідки.

Слідчі поліції Київщини розпочали кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією зловживання владою або службовим становищем (ст. 364 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Встановлюється коло осіб, причетних до цього правопорушення.

Після проведення першочергових слідчих дій буде вирішуватися питання щодо додаткової кваліфікації дій правопорушників за ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

Фото та відео - Національна поліція в Київській області

ВІДЕО

92 запитів за 0,264