Несподівана Броварщина. Хочете у субтропіки – їдьте у Рожни (фото +)

today 30.10.2021 query_builder 14:54 remove_red_eye 596 bookmarks Новини

На вихідні найліпший час мандрувати кращими куточками Київської області. Сьогодні плануємо подорож по Броварському району та його цікавим та незвичним локаціям, повідомляє управління туризму Київської ОДА.

Пропонуємо відвідати бананову ферму в селі Рожни, що на відстані 15 км від Броварів.

Ця ферма – результат багаторічної роботи українських селекціонерів.

Господар цієї диво-теплиці Анатолій Патій не тільки виводить сорти екзотичних фруктів, пристосованих для квартир, а й винайшов і спроєктував унікальну теплицю-термос.

І хоча більшість називає ці володіння «банановою фермою», ростуть тут понад 50 сортів тропічних фруктів.

А далі варто відвідати Національний природний парк «Залісся».

Це домівка для великої кількості диких тварин: тут водяться благородний олень, косулі, лані, лосі, дикі кабани та навіть зубри. Не менш унікальна і флора – близько 1700 га тутешніх лісів старші 100 років. Відвідувачів парку обов’язково зацікавить Музей дикої природи, стайня з породистими скакунами. В музеї зберігаються унікальні фотографії парку та його відвідувачів.

По вулиці Ярослава Мудрого, 2 в Броварах слід зайти у «Cafe 21.3».

Це не просто кафе, де можна відпочити, випити кави або скуштувати смаколики. Це надзвичайне місце, де проходять практику люди з великим та добрим серцем. Підлітки з інвалідністю. Головна мета ініціативи — дати підліткам практичні навички й уміння, які збільшать їх шанс на самостійне доросле життя. На гостей тут чекають смачні страви та напої.

Фото - управління туризму Київської ОДА

92 запитів за 0,221