Невесела історія посеред дніпровських вод. Екоінспектор хотів зняти сітки браконьєрів, а натомість отримав стусанів від порушників (є відео)

today 30.11.2021 query_builder 21:32 remove_red_eye 375 bookmarks Новини

Пригода сталася днями на Київщині. Представники Держекоінспекції Столичного округу виявили встановлення промислових сіток для лову риби в забороненому для промислу місці. Один із фахівців інспекції піднявся на борт катера браконьєрів, щоб взяти участь у зніманні сіток, а також задокументувати факт їх незаконного розташування з відстеженням координат. Але на човні зустріли його зовсім негостинно, ба більше, вороже. Спершу інспектора вирішили з вітерцем прокатати водами Дніпра. Рибалка-порушник, незважаючи на те, що до його борту був прив’язаний службовий катер інспекції, дав човну повний хід. У результаті таких дій було пошкоджено плавзасіб ДЕІ.

Вимогу інспектора зупинити катер порушник проігнорував. Також почав погрожувати і, зрештою, наніс працівнику ДЕІ тілесні ушкодження. Повідомляє Держекоінспекція у Телеграмі.

Слід зазначити, що інспектор був укомплектований нагрудним відеореєстратором, тож факт нападу був зафіксований на відео. Наразі ДЕІ подано заяву до Національної поліції, а на порушника складений протокол за ч.3 ст.85 КУпАП (порушення правил рибальства).

Фото - agronews.ua, відео - Держекоінспекція у Телеграмі. Відео в Telegram - відео нижче, потім - "открыть приложение"

">

91 запитів за 0,172