Німецька компанія планує будівництво офісного центру поблизу Гатного

today 26.04.2021 query_builder 11:42 remove_red_eye 765 bookmarks Новини

Днями Kaercher Україна оголосила про інвестування у масштабне будівництво у передмісті столиці для розміщення офіційного представництва компанії в Україні.

Вже отримані всі необхідні дозволи і триває початкова стадія робіт. Відкриття комплексу під назвою Kaercher Competence Center заплановано на 2022 рік.

100% сучасне та екологічне офіційне представництво Kaercher буде розташовано неподалік села Гатне. Крім офісних приміщень, у ньому будуть діяти найбільший в Україні Kaercher Центр, інноваційний навчальний центр Kaercher Академія та сервісний центр для обслуговування техніки відомого виробника. Також у новому комплексі планується в майбутньому збирати колег з усієї Східної Європи для тренінгів та обміну досвідом.

Майбутній офісний центр буде побудовано із залученням максимально екологічних та сучасних технологій, наприклад, сонячних батарей та систем збереження водних ресурсів. У будівлі встановлять резервуари для накопичення дощової води, щоб використовувати в українській штаб-квартирі та Kaercher Академії. Також планується розміщення сучасної автомобільної мийки із задіянням інноваційних екологічних технологій. На території майбутнього комплексу будуть упроваджені технології очищення води для щоденного використання та застосування з навчальною метою.

Комплекс приноситиме користь на місцевому рівні за рахунок створення нових робочих місць для мешканців села Гатне, удосконалення інфраструктури тощо. Наприклад, проєктом будівництва передбачено створення двох підземних резервуарів для накопичення води загальним об'ємом понад 300 кубічних метрів, подовження системи водопостачання. Також буде встановлено пожежний гідрант для експлуатації в разі пожежі, - не лише для потреб Kaercher, а й прилеглих будинків і забудов.

Окрім того, Kaercher планує на місцевому рівні активно втілювати в життя інші екологічні та соціальні ініціативи.

Для довідки

Kaercher - провідний світовий виробник високотехнологічних систем чистки і прибирального обладнання. Сьогодні компанія, що була заснована 1935 року в Німеччині, є лідером світового ринку в галузі інноваційних технологій очищення.

За інформацією прес-реліза Kaercher Україна журнал Київщини "Корисний формат. Нове передмістя"

Подивіться інші записи

Повернули 12-ти річного мандрівника додому, у Немішаєво

today 29.07.2021 remove_red_eye 626

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Бобриці, Боярці, Бузовій, Вишневому, Гатному, Глевасі, Горенці, Забір’ї, Крюківщині, Малютянці, Мрії, Софіївській Борщагівці, Тарасівці, Хотові, Шпитьках (26.07)

today 26.07.2021 remove_red_eye 304

Молодому чоловіку стало зле у переповненій маршрутці у Броварах. Та водій не розгубився… Нестандартне рішення (є відео)

today 03.08.2021 remove_red_eye 6357

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Бобриці, Боярці, Бучі, Ворзелі, Горбовичах, Гореничах, Горенці, Гурівщині, Жорнівці, Ірпені, Лісному, Любимівці, Милій, Михайлівці-Рубежівці, Княжичах, Крюківщині, Обухові, Неграшах, Новому, Святопетрівському, Софіївській Борщагівці, Петрушках, Тарасівці, Ходосівці, Хотові, Фастові, Шевченковому, Шпитьках, Юрівці (19.07)

today 19.07.2021 remove_red_eye 136

У Гатному “поцілувалися” автівка та мопед (є відео)

today 06.07.2021 remove_red_eye 744

Представники французької регбійної академії CAP Perigueux відвідали Дмитрівську громаду

today 02.07.2021 remove_red_eye 131

92 запитів за 0,283