Німецька компанія планує будівництво офісного центру поблизу Гатного

today 26.04.2021 query_builder 11:42 remove_red_eye 689 bookmarks Новини

Днями Kaercher Україна оголосила про інвестування у масштабне будівництво у передмісті столиці для розміщення офіційного представництва компанії в Україні.

Вже отримані всі необхідні дозволи і триває початкова стадія робіт. Відкриття комплексу під назвою Kaercher Competence Center заплановано на 2022 рік.

100% сучасне та екологічне офіційне представництво Kaercher буде розташовано неподалік села Гатне. Крім офісних приміщень, у ньому будуть діяти найбільший в Україні Kaercher Центр, інноваційний навчальний центр Kaercher Академія та сервісний центр для обслуговування техніки відомого виробника. Також у новому комплексі планується в майбутньому збирати колег з усієї Східної Європи для тренінгів та обміну досвідом.

Майбутній офісний центр буде побудовано із залученням максимально екологічних та сучасних технологій, наприклад, сонячних батарей та систем збереження водних ресурсів. У будівлі встановлять резервуари для накопичення дощової води, щоб використовувати в українській штаб-квартирі та Kaercher Академії. Також планується розміщення сучасної автомобільної мийки із задіянням інноваційних екологічних технологій. На території майбутнього комплексу будуть упроваджені технології очищення води для щоденного використання та застосування з навчальною метою.

Комплекс приноситиме користь на місцевому рівні за рахунок створення нових робочих місць для мешканців села Гатне, удосконалення інфраструктури тощо. Наприклад, проєктом будівництва передбачено створення двох підземних резервуарів для накопичення води загальним об'ємом понад 300 кубічних метрів, подовження системи водопостачання. Також буде встановлено пожежний гідрант для експлуатації в разі пожежі, - не лише для потреб Kaercher, а й прилеглих будинків і забудов.

Окрім того, Kaercher планує на місцевому рівні активно втілювати в життя інші екологічні та соціальні ініціативи.

Для довідки

Kaercher - провідний світовий виробник високотехнологічних систем чистки і прибирального обладнання. Сьогодні компанія, що була заснована 1935 року в Німеччині, є лідером світового ринку в галузі інноваційних технологій очищення.

За інформацією прес-реліза Kaercher Україна журнал Київщини "Корисний формат. Нове передмістя"

Подивіться інші записи

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Боярці, Бобриці, Бузовій, Бучі, Вишневому, Гатному, Глевасі, Гостомелі, Горенці, Іванковичах, Ірпені, Малютянці, Мощуні, Мрії, Музичах, Кременищах, Новому, Святопетрівському, Софіївській Борщагівці, Петропавлівській Борщагівці, Тарасівці, Фастові, Ходосівці, Шевченковому, Шпитьках (26.04)

today 26.04.2021 remove_red_eye 653

Чергове ДТП на Кільцевій (є відео)

today 02.04.2021 remove_red_eye 216

СБУ затримала на хабарі депутата Бориспільської районної ради

today 08.04.2021 remove_red_eye 65

Обставини смертельного ДТП за участі іноземця розслідує поліція (смт Чабани)

today 03.05.2021 remove_red_eye 3505

Місцевим громадам остаточно передали право розпоряджатися землями. Держгеокадастр відтепер – лише сервісна організація

today 29.04.2021 remove_red_eye 92

Рецепт вихідного дня. Смачно, коли готує фотограф

today 04.04.2021 remove_red_eye 99

92 запитів за 0,224