Нова дорога пройде по території Борщагівської та Вишнівської ОТГ та з’єднає Житомирську та Одеську траси

today 21.02.2021 query_builder 14:05 remove_red_eye 7549 bookmarks Новини

Розвиток інфраструктури, зокрема, будівництво та реконструкція автомобільних доріг – це важлива складова комфортного життя громад.

Днями у Києво-Святошинській РДА відбулася чергова нарада щодо перспективного будівництва автодороги Героїв Небесної Сотні, яка знаходиться в межах Вишнівської й Борщагівської територіальних громад і з’єднує автодороги державного значення Київ - Чоп (Житомирська траса (ред.)) та Київ - Одеса. (Орієнтовно дорога пройде: від Житомирської траси через с. Чайки, Петропавлівську Борщагівку, Львівський маєток, Уютний квартал, далі - через Вишневе та Крюківщину і до Одеської траси (ред.)). Будівництво запроєктованої вулиці безперервного руху районного значення може значно вплинути на вирішення проблемних питань транспортного забезпечення населених пунктів Бучанського району.

«Наразі маємо перспективних партнерів, турецьку компанію, яка готова взятись за реалізацію проекту.

Першим важливим кроком стане підписання Меморандуму між цією компанією та Київською обласною державною адміністрацквартаією.

Приємно констатувати, що активну позицію висловили і представники громад, в межах яких пролягатиме дорога», - повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова РДА Микола Ляшенко.

Фото - Fb Миколи Ляшенка

92 запитів за 0,245