Нове обладнання працюватиме на благо Білогородської громади

today 09.03.2021 query_builder 17:18 remove_red_eye 110 bookmarks Новини

У Святопетрівському планується відкриття амбулаторії №2 на території житлового комплексу «Петрівський квартал». У п'ятницю, 5 березня, було укладено угоду з купівлі приміщення вартістю 2,5 млн грн.

Як зазначив Білогородський сільський голова Антон Овсієнко, розвиток сіл громади, зокрема, збільшення кількості об'єктів соціальної інфраструктури – один із пріоритетів розбудови спільного дому.

Кошти на придбання приміщення були передбачені в бюджеті Святопетрівської сільської ради на 2020 рік зі стратегічним баченням, що цей проект буде завершено Білогородською сільською радою на початку 2021 року, йдеться на Фейсбук-сторінці Антона Овсієнка, Білогородського сільського голови.

«Так само в бюджеті Святопетрівського на 2020 рік були передбачені кошти на придбання пересувної трансформаторної підстанції та мулососа з каналопромивочною машиною для чищення каналізаційних мереж.

Ми розуміли, що перший рік нової громади буде складним, з обмеженими ресурсами бюджету розвитку. Водночас аналіз ситуації у сільських радах свідчив, що таке обладнання потрібне, оскільки є проблеми з безперебійним електропостачанням та відходами», - вважає сільський голова Антон Овсієнко.

Нове обладнання найближчим часом працюватиме у всіх селах Білогородської громади.

Пересувна трансформаторна підстанція має потужність 75 кВт. Це трифазний генератор, на підключення якого потрібні лічені хвилини після прибуття на об'єкт. Мулосос та каналопромивочна машина для чищення каналізаційних мереж працює на шасі МАЗ 5340. Об'єм цистерни – 5 куб. м.

Фото - Фейсбук-сторінка Антона Овсієнка, Білогородського сільського голови

92 запитів за 0,231