Новий корпус Вишнівської ЗОШ №1 нарешті відкрили

today 17.02.2020 query_builder 13:14 remove_red_eye 1041 bookmarks Новини

Сьогодні знакова подія не лише у житті Вишневого, а й всього Києво-Святошинського району – нарешті відкрито багатостраждальний новий корпус Вишнівської загальноосвітньої школи №1, який споруджувався більше 12 років. На урочисте відкриття 17 лютого завітав голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов.

Батьки, педагоги, учні Вишневого, які завітали на свято, неймовірно раділи, адже місто, район отримали сучасну, комфортну школу, в якій вже розпочинаються заняття.

Директор школи Володимир Плахотнюк розповів, що в лютому цього року було завершено обладнання внутрішніх приміщень, державна архітектурно-будівельна інспекція Вишневого врешті-решт надала сертифікат, що дозволило передати споруди на баланс районного відділу освіти. Очільник області передав першачкам символічний ключ від нового корпусу школи, де вони тепер навчатимуться. Також присутніх привітав голова Київської облради Микола Стариченко.

У новому навчальному закладі три поверхи та 150 приміщень. Зокрема є їдальня, спортивна та актова зали, прекрасно обладнані кабінети хімії, фізики, біології, праці, гардеробна з окремими шафками для кожного учня, тощо. Необхідна кількість туалетних кімнат.

Голова Київської ОДА зазначив, що урочисте відкриття ЗОШ у Вишневому – це лише перший крок у розвитку соціальної інфраструктури Київщини. Загалом цього року планується спрямувати на розбудову шкіл, садочків та інших об’єктів соціальної інфраструктури 300 млн грн.

92 запитів за 0,245