Новий рік розпочнеться з локдауну?

today 07.12.2020 query_builder 14:31 remove_red_eye 297 bookmarks Новини

До кінця 2020 жорсткі обмеження в Україні вводити не будуть, проте з січня планується посилення заходів безпеки або тотальний карантин. Кабмін поки що продовжує розробляти сценарії протидії COVID-19, і подробиці оприлюднять вже цього тижня. Тож, яким буде карантин на свята Новорічно-Різдвяного циклу, що відомо про обмеження і можливі терміни локдауну розповідає РБК-Україна.

Президент не рекомендував Кабміну вводити карантин у грудні. Відтак у Кабінеті міністрів сподіваються пройти грудень із поточними обмеженнями "помаранчевої" зони по всій країні. Нині розробляється варіант посилення карантину не раніше січня. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Посилені протиепідемічні заходи можуть запровадити в перші дні січня терміном на три тижні, адже на січень-лютий припадає ще й пік захворюваності на грип.

Ймовірні дати посилення карантину - з 2 по 23 січня наступного року.

Вже у середу, 9 грудня, під час наступного засідання уряду оприлюднять перелік можливих обмежень.

Також Шмигаль розповів, що на нараді з мерами міст досягнуто єдиної думки про необхідність обмеження на час посиленого карантину діяльності дискотек і нічних клубів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля, хостелів.

Фото із мережі Інтернет

87 запитів за 0,200