Новий український правопис з 3 червня

today 31.05.2019 query_builder 07:49 remove_red_eye 273 bookmarks Новини

Нова редакції українського правопису опублікована на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук 3 червня.

Саме з цього моменту слід застосовувати норми і правила нової редакції правопису в усіх сферах суспільного життя, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу МОН. "3 червня 2019 року фінальний текст нової редакції "Українського правопису" опубліковано на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук. З цього моменту рекомендовано застосовувати норми та правила нової редакції Правопису в усіх сферах суспільного життя, зокрема, в офіційно-діловому стилі мовлення", - повідомляє МОН.

У міністерстві розповіли, що нині розробляється план впровадження нової редакції "Українського правопису". Цим документом, зокрема, передбачатимуть терміни та етапи імплементації змін в освітній процес.

Нагадаємо, 22 травня цього року Кабінет міністрів України ухвалив постанову № 437 "Питання українського правопису", яким схвалено нову редакцію "Українського правопису".

92 запитів за 0,258