До якого числа повинна стояти ялинка, щоб вона захистила дім від зла

today 30.12.2021 query_builder 17:12 remove_red_eye 415 bookmarks Новини, Таємні знання

Наші пращури були переконані, що ялинка - це своєрідний оберіг від негативу та підступів нечистої сили, саме тому її потрібно ставити на новорічні свята у домі, щоб цілий рік не знати проблем та прикрощів, повідомляє Радіо Трек.

Вважалося, що від того, як господар прикрасить ялинку, залежить, приверне він в будинок успіх чи ні.

Щоб на весь рік «закрити» поріг свого дому від нечистої сили, одну з ялинкових іграшок розміщували прямо біля входу і вона там знаходилася до наступного року. Ця ялинкова прикраса не просто віджене від будинку заздрісників і ворогів, але і збереже в ньому злагоду та затишок.

Для захисту сімейного вогнища збирали кілька голок з ялинки і ховали їх подалі від людських очей. А на наступний рік замінювали їх новими.

Новорічна ялинка випромінює від своєї крони потужну позитивну енергетику. Людина, яку довгий час мучить поганий настрій, може покращити самопочуття, якщо доторкнеться до голок ялини і просто під нею посидить, вірили наші пращури.

Щоб у ялинки було достатньо часу для того, щоб залишити в будинку всю хорошу енергію, необхідно не виносити її з приміщення до 14 січня.

Фото - Радіо Трек

92 запитів за 0,232