Новорічні подарунки – бійцям на передову!

today 16.12.2021 query_builder 09:30 remove_red_eye 616 bookmarks Новини

У Дмитрівській територіальній громаді вкотре вирішили привітати українських воїнів з прийдешніми святами: Днем Святого Миколая, Новим Роком та Різдвом Христовим.

«Аби додати святкового настрою нашим хлопцям на передовій, ми приготували різдвяні подарунки із солодощів та смаколиків, щоб відправити їх в зону проведення Операції об’єднаних сил», - поділився гарною новиною Дмитрівський сільський голова Тарас Дідич, повідомляє Дмитрівська сільська рада.

Як завжди до цієї благодійної акції долучився й президент ФК «Нива» бізнесмен та меценат Октай Ефендієв. Він передав продукти для захисників, які мужньо тримають оборону східних кордонів.

Доброчинну місію з передачі святкового вантажу очолив голова Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України митрополит Іоанн Яременко разом із заступником голови (СУВД) з міжнародних та міжконфесійних відносин протоієреєм православної церкви України села Гурівщини, капеланом ЗСУ Костянтином Холодовим та протоієреєм Павлом Найденовим. Священники сьогодні попрямували на Схід.

Зібраний гуманітарний вантаж отримають ті, хто ціною власного життя щоденно захищає українську землю та український народ, демонструючи високий військовий професіоналізм, мужність та звитягу, честь та патріотизм.

Громада бажає добра і миру, святкового новорічного настрою Героям України!!!

Нехай панує мир і любов у наших серцях і в нашій рідній Україні!

Фото - Дмитрівська сільська рада

87 запитів за 0,186