Нову «швидку» отримала Вишнева громада

today 05.07.2021 query_builder 17:23 remove_red_eye 216 bookmarks Новини

Нову «швидку», придбану за кошти обласного бюджету, Вишнівській підстанції екстреної медичної допомоги передав депутат Київської обласної ради Андрій Кріпак.

Нове авто працюватиме у відділенні екстреної медичної допомоги на південній стороні Вишневого і обслуговуватиме пацієнтів Вишневого, Крюківщини, Гатного, Чабанів, Новосілок, Хотова, Лісників, Ходосівки, повідомляє Вишнева міська громада.

«Всього 42 новеньких автомобілі екстреної медичної допомоги передали у користування КНП КОР "Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф", - сказав Андрій Кріпак. «До кінця цього року заплановано закупівля ще 48 автомобілів. Одну швидку ми передали сьогодні Вишнівській підстанції екстреної медичної допомоги. Вона відповідає типу В, тобто призначена для транспортування пацієнтів та проведення маніпуляцій для порятунку життя людини».

«Загалом у Вишнівській підстанції екстреної медичної допомоги працює чотири «швидкі». А от найбільша кількість викликів саме з Вишневого, - розповідає заступник начальника Фастівської станції медичної допомоги Галина Картуха. - Тому цей автомобіль був нам дуже потрібний. Так як ми не мали резерву».

У свою чергу, заступник Вишневого міського голови Олексій Поліщук пообіцяв підтримку з боку міської влади Вишнівській підстанції екстреної медичної допомоги та подякував за такий необхідний для нашої громади автомобіль.

Фото - Вишнева міська громада

92 запитів за 0,285