Обговорили хід будівництва Київської обхідної дороги

today 02.06.2021 query_builder 09:30 remove_red_eye 68 bookmarks Новини

За ініціативи депутата Київської обласної ради Володимира Тимофійчука відбулося засідання круглого столу з питання будівництва Київської обхідної дороги (КОД) в районі між селом Плюти і містом Українка Обухівського району. У заході взяв участь перший заступник голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський.

Презентацію Київської обхідної дороги провели представники Офісу президента та Державного агентства автомобільних доріг України минулого року. Це частина програми «Велике будівництво», що передбачає створення інфраструктурних об’єктів і доріг в Україні. Загальна протяжність КОД – 149,8 кілометрів. Біля міста Українка планують звести міст через річку Дніпро протяжністю 2,5 км, інформує пресслужба Київської облради.

Саме спорудження мосту біля Українки і стало причиною занепокоєння місцевих жителів, тому вони звернулися до депутатського корпусу Київської облради. Відтак до обговорення цього питання запросили представників Держагентства автомобільних доріг, представників міськради Українки, директорів профільних департаментів Київської ОДА та представників громадськості.

За словами містян, громадськість не долучили до обговорення можливого спорудження мосту в межах Обухівського району. Представники ОДА пояснили, що розробка плану будівництва кільцевої дороги була розпочата ще у 2008 році, коли межі міста Українка знаходилися за 850 метрів до запланованого мосту. З того часу місто розрослося. Нині оголошено тендер на розробку проєктної документації. Щойно буде визначено компанію-переможницю, розпочнеться збір усіх необхідних документів.

Депутат КОР Володимир Тимофійчук запропонував утворити робочу групу, до складу якої увійдуть обласні депутати, представники КОДА, служби автомобільних доріг та громадськості.

«Ми маємо почути один одного, і сподіваюся разом знайдемо рішення, яке задовільнить кожну зі сторін», - резюмував Тимофійчук.

Фото із сайту Київської облради

92 запитів за 0,242