Область профінансує об’єкти “Великого будівництва” у де-факто ще існуючому Києво-Святошинському районі

today 13.11.2020 query_builder 15:29 remove_red_eye 169 bookmarks Новини

Голова Києво-Святошинської РДА Микола Ляшенко здійснив робочу поїздку до Княжицької сільської ради. Обговорили разом із головою новоствореної Боярської територіальної громади Олександром Зарубіним та Княжицьким сільським головою Оленою Шинкаренко проблемні питання та перспективи майбутнього розвитку громади, інформує пресслужба РДА.

На виконання програми президента України В. Зеленського «Велике будівництво» у Княжичах триває капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О100720 Васильків – Княжичі – Лука – Гореничі, адже він знаходився в аварійному стані. На ремонтні роботи виділено близько 41 млн грн бюджетних коштів. Замовником робіт є Департамент регіонального розвитку Київської ОДА.

«Це є дуже важливий інфраструктурний об’єкт, який забезпечуватиме якісне транспортне сполучення та життєдіяльність не тільки навколишніх сіл, міст, але й загалом району та області. Ремонтні роботи активно ведуться. Підрядник повідомив, що до кінця весни наступного року міст буде готовий до експлуатації. Приємно бачити, що гроші платників податків використовуються на суспільно-корисні справи», - підкреслив М. Ляшенко.

А на 36 позачерговій сесії Київської обласної ради VІІ скликання 15 жовтня затверджено проєкт змін до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2020 рік, що його подала Київська ОДА.

Про це повідомляє “КиевVласть”.

Загальний обсяг коштів, необхідних для реалізації Програми, у 2020 році становитиме 509 млн 415 тис. 287 гривень: 10 млн грн – з державного фонду регіонального розвитку), 307 млн 949 тис. 532 грн з обласного бюджету та 191 млн 465 тис. 755 грн – з місцевих.

У новій редакції цієї Програми враховані обставини, пов’язані у першу чергу із пандемією COVID-19, а саме: неспроможність деяких громад співфінансувати будівництво об’єктів. Також деякі об’єкти фінансуватимуться за рахунок державних коштів. Зокрема, на будівництво II-го корпусу ДНЗ “Червона Шапочка” у Михайлівці-Рубежівці виділять кошти з обласного бюджету.

92 запитів за 0,260