Обрано старост у Білогородській громаді (крім Гореницького округу)

today 05.01.2021 query_builder 15:08 remove_red_eye 1630 bookmarks Новини

Щойно завершилася позачергова четверта сесія Білогородської сільської ради VІІІ скликання.

Найбільше всі чекали на вирішення кадрових питань, адже саме сьогодні депутати затверджували старост трьох старостинських округів. Кадрове питання по Гореницькому округу було виключено із порядку денного.

Тож повідомляємо, що Бобрицький округ очолила Марія Григорівна Король, яка має величезний досвід роботи в органах місцевого самоврядування, старостою Музичанського старостинського округу стала у минулому сільський голова Марія Володимирівна Масовець, а очільником Святопетрівського округу призначено Василя Михайловича Злепка, який раніше працював на різних посадах у Святопетрівській сільській раді.

Депутати внесли зміни до рішення ради №14 від 20 листопада минулого року «Про утворення виконавчого комітету Білогородської сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу», увівши до складу виконкому новообраних старост.

Затверджено ліміт використання пально-мастильних матеріалів на цей рік, порядок організації поховання померлих одиноких громадян, безхатченків, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів на 2021-2025 роки.

Також ухвалено рішення про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності Білогородської сільради, про розроблення техдокументації з нормативної грошової оцінки земель сіл, які входять до складу громади, ухвалено ряд земельних питань.

92 запитів за 0,232