Яке покарання чекає на чорних PR-ників?

today 06.12.2020 query_builder 08:59 remove_red_eye 459 bookmarks Новини

Києво-Святошинською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом перешкоджання діяльності суб’єкта виборчого процесу, поєднаного з обманом, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, інформує пресслужба Київської обласної прокуратури.

Правоохоронцями встановлено, що 21 травня цього року 35-річний киянин, за попередньою змовою з 29-річним мешканцем Києво-Святошинського району, розмістили власну «антирекламну» інформацію на біл-борді з політичною рекламою одного з кандидатів на посаду Борщагівського сільського голови Бучанського району Київської області, перешкоджаючи, тим самим, діяльності вказаного кандидата при реалізації ним своїх прав під час участі у місцевих виборах та вводячи в оману виборців.

Досудове слідство у вказаному провадженні вже завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті. Згідно із ст.157 кримінального кодексу України, частина 3, можливе покарання - позбавленням волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

Фото із сайта Київської обласної прокуратури

https://kobl.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications

_t=rec

id=284451

fp=20

87 запитів за 0,238