Одинадцятирічного хлопчика повернули батькам

today 21.04.2021 query_builder 14:24 remove_red_eye 2444 bookmarks Новини

Впродовж ночі, з 20 на 21 квітня, у місті Вишневе та довколишніх населених пунктах тривали пошуки зниклого 11-річного юного жителя Вишневого, котрий 20 квітня близько 14-ї години поїхав кататися на велосипеді і додому не повернувся.

Про це інформує Поліція Київської області.

До пошуків хлопчика долучилися правоохоронці Бучанського районного управління поліції, група реагування патрульної поліції, працівники ювенальної превенції. На ранок дитину вдалося знайти.

Як з’ясувалося, дитина у такий спосіб вчинила спротив щодо спланованої батьками його вимушеної поїздки до села на час карантину. Ніч юний втікач провів на 10 поверсі однієї з вишнівських багатоповерхівок. І дивним є той факт, що жоден із мешканців не виявив цікавості, хто ця дитина і що вона тут робить.

Працівники поліції відділу №1 (м. Вишневе) Бучанського районного управління поліції склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей). Відповідальність згідно цієї статті попередження або накладення штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Фото із сайту Поліції Київської області

92 запитів за 0,240