Офіційно. Київ та область. Масований удар ракетами та безпілотниками. Є прильоти (оновлюється)

today 09.03.2023 query_builder 07:30 remove_red_eye 3515 bookmarks Новини

Сьогодні вночі і вранці ворого здійснив масований удар ракетами та безпілотниками по Україні. Як повідомляє Київська обласна військова адміністрація у Телеграмі, в області працюють сили протиповітряної оборони! Зберігате інформаційну тишу – нічого не фіксуйте та не викладайте в мережу. На Київщині застосовуються екстрені відключення світла. Про це повідомили в ДТЕК Київські регіональні мережі. Це вимушений превентивний крок, що дозволить уникнути значних пошкоджень енергетичної інфраструктури.

Як інформує Віталій Кличко, вибухи в Голосіївському районі столиці. Всі служби слідують на місце. Детальніше - згодом. Ще один вибух у столиці. Святошинський район. Всі служби прямують на місце. Горять автівки в дворі одного з житлових будинків. Двоє постраждалих у Святошинському районі. Медики надають допомогу на місці. Медики госпіталізували двох постраждалих зі Святошинського району столиці. Наразі за допомогою звернулися троє людей.

Також КМВА повідомляє: «Наслідки повітряного удару по столиці на 7:30. В Голосіівському районі влучання в об’єкт інфраструктури. Всі служби працюють на місці. В Святошинському районі уламками ракети поранено дві людини. Їм надається медична допомога. Також рештки ракети пошкодили автомобілі. Інформація уточнюється. В столиці частково задіяні екстрені відключення електроенергії.

О 07.52. було повідомлено про відбій довгої повітряної тривоги в Київській області.

Як згодом написала КМВА, - "Цієї ночі ворог здійснив чергову масовану повітряну атаку України. У столиці тривога тривала майже 7 годин. Протягом цього часу рашисти випустили практично всі типи свого повітряного озброєння - починаючи від баражуючих боєприпасів "Shahed" і до майже всього найменування крилатих ракет. Завдяки роботі нашої ППО, ударів крилатими ракетами та БПЛА по столиці не допущено. Але, на жаль, аеробалістична ракета типу "Кинджал" (попередня інформація) влучила в обʼєкт інфраструктури. Усі служби працюють на місці. Ліквідація наслідків триває. В столиці задіяні часткові екстрені відключення електроенергії. В Святошинському районі уламками ракети поранено дві людини. Їм надається медична допомога. Також рештки ракети пошкодили автомобілі. Інформація уточнюється.», — Сергій Попко, начальник КМВА.

В 9.00. Генеральний штаб ЗСУ повідомив: "Цієї ночі противник завдав масованого ракетного удару по об‘єктах критичної інфраструктури України.

Здійснив 81 пуск ракет різного базування:

- 28 пусків крилатих ракет повітряного базування Х-101/Х-555;

- 20 пусків крилатих ракет морського базування «Калібр»;

- 6 пусків крилатих ракет повітряного базування X-22;

- 6 пусків крилатих ракет повітряного базування Х-47 "Кинджал";

- 8 пусків керованих авіаційних ракет: 2 – Х-31П; 6 – X-59;

-13 пусків зенітних керованих ракет С-300.

Крім того, здійснено 8 пусків ударних БпЛА «Shahed-136/131».

Силами та засобами Повітряних Сил 3С України у взаємодії з підрозділами інших Складових cил оборони України із 48 крилатих ракет Х-101/Х-555, «Калібр» знищено 34 крилаті ракети, а також 4 БпЛА «Shahed-136/131».

Внаслідок організованої протидії 8 керованих авіаційних ракет Х-31П та Х-59 не досягли своїх цілей."

Фото - ілюстративне

87 запитів за 0,179