Офіційно. Київська область, 27.03 – 28.03 атака ворожих дронів (оновлюється)

today 27.03.2023 query_builder 21:34 remove_red_eye 1993 bookmarks Новини

Київщина! Загроза атаки ворожих дронів! Перейдіть в укриття та інші безпечні місця. Зберігайте спокій та дотримуйтеся інформаційної тиші, пише Київська обласна військова адміністрація. У Київській області працює ППО!

Убезпечте себе та близьких – не залишайте укриттів. Віримо в наші сили оборони Оновлення 22.58. Небезпека у пристоличному регіоні зберігається! Сили протиповітряної оборони напоготові. Не нехтуйте сигналом повітряної тривоги, пише КОВА. Та в жодному разі не фіксуйте роботу наших захисників!

Оновлення. Віталій Кличко в Телеграм: "Вибухи в столиці, попередньо — в Оболонському та Святошинському районах. Всі служби слідують на місце. Подробиці — згодом". Оновлення. Віталій Кличко в Телеграм: "У Святошинському районі палає приміщення магазину. Інформацію щодо потерпілих уточнюємо". Пожежно-рятувальні служби працюють на місці пожежі після вибуху і загоряння будівлі в Святошинському районі столиці. Постраждалих, попередньо, немає.

00.34. Відбій повітряної тривоги в Київській області.

«Оновлення інформації щодо атаки баражуючими боєприпасами «Shahed» на столицю. Сукупно, усіма силами протиповітряної оборони в районі повітряного простору Києва було виявлено і знищено ворожих 12 БПЛА цього типу!», - Сергій Попко, начальник КМВА.

Фото - ілюстративне

87 запитів за 0,174