Офіційно. На Київщині жорсткі обмеження з 21 березня (є відео брифінга та протокол рішення)

today 19.03.2021 query_builder 15:26 remove_red_eye 2199 bookmarks Новини

Сьогодні, 19 березня, голова Київської ОДА Василь Володін провів брифінг за результатами позачергового засідання комісії ТЕБ та НС Київської області щодо погіршення ситуації з розповсюдження коронавірусу і введення в області додаткових карантинних обмежень з 21 березня. Адже, згідно з результатами ПЛР-тестувань та отриманих від закладів охорони здоров’я термінових повідомлень лише за останню добу в області зареєстровано 1134 випадки коронавірусної хвороби (COVID-19), одужали 352 особи. За добу надійшли повідомлення про 27 летальних випадків у хворих із підтвердженим COVID-19.

Вже з цієї неділі на Київщині заборонено: робота закладів культури (кінотеатрів, театрів, музеїв, концертних залів); торговельно-розважальних центрів, ресторанів, кафе, барів (але дозволена адресна доставка клієнтам), проведення релігійних богослужінь (якщо не забезпечена площа приміщення не менше 10 кв м на 1 особу); масових заходів (розважальних, спортивних, культурних, рекламних та інших); присутність глядачів на спортивних змаганнях.

Обмежена робота ресторанів в готелях, заборонено діяльність непродовольчих ринків, павільйонів та ярмарків.

Учні всіх закладів освіти Київщини, окрім садочків та спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів, після канікул навчатимуться дистанційно.

Також з неділі на території області дозволено перевезення пасажирів у громадському транспорті в кількості 50% місць для сидіння.

Дозволена робота продуктових магазинів, аптек, зоомагазинів, магазинів з продажу засобів гігієни та побутової хімії.

За попередніми даними режим жорстких обмежень діятиме до 9 квітня.

ВІДЕО БРИФІНГА

Протокол

92 запитів за 0,261