Відверто: Олександр Киризлієв (Чабани)

today 05.11.2019 query_builder 08:48 remove_red_eye 461 bookmarks Відверто

Лаконічна довідка

Олександр Киризлієв

• Народився 14 серпня 1981 року у селі Житні Гори на Київщині.

• Першу вищу освіту здобув у Таврійській державній аграрній академії. Нині навчається в Національній академії державного управління при Президентові України.

• Має значний управлінський досвід.

• У 2015 році обраний Чабанівським селищним головою.

• Одружений, виховує чотирьох дітей.

1. Чим захоплювалися в дитинстві?

- Дуже люблю їздити верхи. В юності навіть займав перші місця у змаганнях з кінного спорту. І вдома були свої коні. Тривалий час мріяв повернутися до цього захоплення. І лише зараз поновив тренування, відвідую кінний клуб у Лісниках. Взагалі люблю екстремальні види спорту, до активного дозвілля привчаю і своїх дітей. Вони у мене всі спортивні.

2. Які якості найбільше цінуєте в інших?

- Чесність, порядність, відповідальність.

3. А в собі?

- Ніколи не залишаю на потім втілення задуманого. Завжди поспішаю завершити розпочате.

4. Кому довіряєте?

- Всім. Вважаю, що за роки роботи навчився розпізнавати людей.

5. Ваш ідеал жінки?

- Це моя дружина. З нею ми знайомі ще зі школи. Завжди мріяв про велику родину. Сам виріс у багатодітній сім'ї, нас у батьків було троє. Знав, що у мене також буде щонайменше троє дітей, але навіть уявити не міг, що стану батьком трійні. Сьогодні старші діти - вже старшокласники, а молодший син відвідує дитячий садочок.

6. Чи був такий випадок, що розділив життя на "до" та "після"?

- Не можу сказати, що переживав якісь фатальні ситуації. Та одне знаю точно. Живу на шаленій швидкості. Є люди, які проживають одне життя, а інші встигають за той же час десять. Я належу до другої категорії. Бажання рухатися, робити за день ту роботу, яку можна виконувати тиждень - це стиль мого життя. Мене з дитинства батьки привчали до праці. Тому я знав, що тільки працюючи, можна досягнути своєї мети. У дев'ятому класі в мене вже був свій мотоцикл, на який я заробив сам. Мама й тато тримали велике господарство, тож роботи вистачало всім.

7. Зараз на таких же засадах виховуєте і своїх дітей?

- Дівчатка активно допомагають по господарству, а старший син у вільний час підробляє різноробом у рамках проєктів ГО "Розвиток Київщини". Цю організацію, яка проводить акції із благоустрою наших населених пунктів та втілює в життя багато інших соціальних ініціатив, ми створили для того, щоб молодь та прогресивні люди могли проявити себе та зробити свій посильний внесок у розвиток нашої громади. І мені приємно, що все більше і більше молоді долучається до її діяльності.

8. Що, на Вашу думку, найкраще загартовує характер людини?

- Бажання творити та працювати. Але це бажання саме по собі не виникає, його слід зародити, виховати. Найкраще виховувати власним прикладом.

9. Є сучасники, якими захоплюєтеся?

- Це мій дідусь. Йому 85 років. Та попри поважний вік, він щоденно багато ходить пішки. Певно, тому і в гарній фізичній формі. Дідусь навчив мене виважено ставитися до кожного свого слова і відповідально до кожної дії.

10. Ваш головний життєвий принцип?

- Свою команду формую на принципах щирості та порядності. Переконаний, що ці засади є головними.

11. Чи змінила Вас посада?

- Так, змінила… Але у плані розуміння ще більшої відповідальності перед громадою, виборцями, які делегували представляти та відстоювати їхні інтереси. Я завжди був і є доступний для спілкування з людьми, готовий вислухати та допомогти кожному, інколи просто дати пораду, безумовно, в міру власних сил та можливостей. Маю досвід роботи на керівних посадах. Так, до обрання селищним головою працював директором державного підприємства Міністерства внутрішніх справ, свого часу очолював підприємства різних форм власності.

12. Чи є моменти, про які шкодуєте?

- Шкодую про одне, що не завжди на все вистачає часу.

13. Без чого не уявляєте свого життя?

- Без руху. Не можу сидіти на місці. Звичка з дитинства рано прокидатися. У сім годин ранку я вже на роботі. І ще, напевно, не уявляю життя без любові до всього, що робиш.

14. Що змінили б у своєму житті?

- Знаю, що маю більше відпочивати.

15. Ваша найбільша мрія?

- Це створення сучасних та комфортних умов для проживання в Чабанах та Новосілках.

16. А що Ви вкладаєте в поняття "комфортні умови"?

- Йдеться про доступність соціальних послуг. Це, в першу чергу, медицина, освіта, безпека…

17. І які конкретні кроки Ви робите для цього?

- Цього року, крім коштів місцевого бюджету, ми з інших джерел залучили майже 60 млн грн для розвитку інфраструктури наших селища та села. Значна увага приділяється благоустрою населених пунктів. У цьому році повністю завершили будівництво та оновлення мереж вуличного освітлення в Чабанах та Новосілках. Тепер наші вулиці освітлюють сучасні Led-ліхтарі. Тривають роботи з модернізації котельні у Новосілках. У рамках сільської програми енергозбереження цього року утеплили перший п'ятиповерховий будинок.

18. Головне завдання на найближчий рік?

- Завершити будівництво загальноосвітньої школи на 720 учнівських місць зі спортивним комплексом у Чабанах, ввести її в експлуатацію. Цей об'єкт був "закинутий" ще з 1996 року. Тоді справа далі закладки фундаменту не дійшла… Через 20 років нам вдалося відновити будівництво школи. Правда довелося провести велику роботу, пройти величезну кількість експертиз та погоджень, розробити відповідну технічну документацію та інше. Ми стали замовником спорудження школи - нам дали дозвіл на будівництво школи, яке фінансується за державні кошти. На сьогоднішній день вже повністю зведено стіни та встановлено покрівлю, ведуться внутрішні роботи з монтажу енергозберігаючих металопластикових вікон. Контроль за якістю робіт покладено на орган місцевого самоврядування. Люблю, щоб всі роботи виконувалися якісно та надійно, за технологією, адже ми будуємо для сучасників та прийдешніх поколінь. Щоб завершити роботи, ще потрібне фінансування цього соціального проєкту. Питання щодо якості будівельних робіт знаходиться на постійному моєму контролі.

19. Та це далеко не єдиний соціальний проєкт, над яким працює зараз селищна рада. Розкажіть, будь ласка, й про інші.

- Ми працюємо в багатьох напрямах. На найближчий час заплановано будівництво доріжок з урахуванням потреб велотрафіку та з відеонаглядом. Вже оформляємо нову земельну ділянку під будівництво комунального дитячого садочка у Новосілках. В Чабанах, як я вже казав, плануємо спорудження спорткомплексу. Нині судимося, щоб повернути у власність громади шкільний стадіон у Новосілках, який був переданий попередниками на 49 років в оренду. Взагалі живу за принципом: краще не говорити красномовно, а робити багато.

20. Яким Ви бачите майбутнє Чабанів та Новосілок з огляду на реформу децентралізації?

- Ми готові до створення об'єднаної територіальної громади (ОТГ). У нас на території вже є майже всі необхідні інфраструктурні та соціальні об'єкти, які надають послуги не лише представникам нашої громади, а й жителям сусідніх населених пунктів. У Чабанах успішно діє Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ), відділення Пенсійного фонду України, пожежна частина МНС України з навчальним Центром, відділення Національної поліції України, медичні амбулаторії, стоматологічні кабінети, станція екстреної медичної допомоги (до речі, є місце для будівництва обласної лікарні, яку у перспективі планують винести за межі Києва), відділення банків, комунальні підприємства. Також на нашій території успішно працюють заклади освіти, культури та спорту. Серед них академічний ліцей "Ерудит", заклади дошкільної освіти "Дзвіночок" та "Яблучко" (в дитячих садочках ми провели капітальні ремонти), дитяча школа мистецтв, центри культури та розвитку, бібліотеки та інше. У Чабанах та Новосілках діють потужні ветеранські та громадські організації, серед яких добре знана ГО "Розвиток Київщини".

Вся наша команда докладає максимум зусиль, щоб жителі громади вчасно та якісно отримували весь спектр послуг, необхідних для комфортного проживання. На території наших населених пунктів знаходяться унікальні паркові та зелені зони, природні водойми, - і все це в 15 хвилинах пішої ходи до станції метро "Теремки" в Києві. Вважаю, що ми є Південними воротами нашої столиці - міста Києва. Чабани та Новосілки стрімко розвиваються - і проживати у нас стає дедалі престижніше і комфортніше.

place Адреса

Чабани, Чабанівський селищний голова Олександр Киризлієв

open_in_new Сайт

Вісті з Чабанів

Перейти на сайт

access_time Графік роботи

Олександр Киризлієв, селище Чабани

92 запитів за 0,228