Оперативна інформація станом на 10 год 11.03.2022 щодо ситуації на Київщині

today 11.03.2022 query_builder 13:04 remove_red_eye 496 bookmarks Новини

Повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

Бучанський район. Ситуація напружена. Відсутній зв`язок з Макарівською територіальною громадою. У Бородянській ТГ зафіксовано переміщення ворога. Громада готується до евакуації. Немішаївською, Дмитрівською, Бучанською, Гостомельською ТГ ворог переміщається технікою. Уночі відбулися бої в Ірпені. Коцюбинська, Пісківська, Вишнівська, Борщагівська, Білогородська ТГ працюють у штатному режимі.

10 березня була організована евакуація населення гуманітарними коридорами з Ворзеля, Ірпеня, Бучі, Гостомеля. Вдалося провести евакуацію людей з Бучі, Ірпеня, Гостомеля. У районі продовжується евакуація людей та доставка гуманітарної допомоги.

Білоцерківський район. Ситуація контрольована. Ніч пройшла тихо. Було декілька сигналів тривоги. Обстрілів не зафіксовано. Комунальні служби працюють у посиленому режимі. Населені пункти забезпечено електроенергією, газом та водою. Надається гуманітарна допомога населенню. Продовжується робота з формувань екіпажів для доставки вантажів та евакуації населення.

Бориспільський район. Уся територія Бориспільського району перебуває під контролем Бориспільської районної військової адміністрації. У районі об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі, ситуація стабільна. Ситуація у Бориспільській, Переяславській, Яготинській міських, Вороньківській, Гірській, Золочівській, Пристоличній, Студениківській, Дівичківської, Ташанській, Циблівській сільських ОТГ контрольована. Сили оборони – у підвищеній боєготовності. Проводиться робота з укріплення блок-постів. Постійно вирішуються гуманітарні питання.

Броварський район. Зафіксовано пересування ворожої техніки населеними пунктами Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад.

У цих громадах тривають бойові дії. А саме, у Калитянській ТГ: у селах Бервиця, Мокрець, Заворичі, Семиполки; у Великодимерській громаді: у селах Гребельки, Кулажинці, Русанів, Світильня, Велика Димерка, Богданівка, Шевченкове, неподалік сіл Бобрик та Рудня; у Баришівській ТГ: у селах Перемога, Рудницьке.

Ситуація в цій частині району залишається дуже напруженою. У населених пунктах Калитянської громади Мокрець та Заворичі ситуація стабілізувалася. Ворожі війська відступили. Зв’язок відсутній. Електропостачання частково відновлене.

У селі Заворичі, внаслідок обстрілу ворожих артилерійських систем, згорів місцевий храм та декілька приватних будинків, що розташовані на східній околиці села.

У результаті бойових дій у с. Світильня частково зруйновані амбулаторія та приміщення сільської ради. Внаслідок влучення ворожого снаряду в підприємство «Феракс» по виробництву м’ясної та ковбасної продукції, що розташоване на околиці села Гоголів, виникла пожежа. Пожежу локалізувати не вдалося, адже на цій території тривають бойові дії. Також на території селища Велика Димерка потрапило під ворожий обстріл підприємство КОКА-КОЛА, де було пошкоджено когенераційну установку.

У селі Рудницьке частково вдалося відновити електропостачання. У с. Перемога ворожі війська дали доступ до будинку для літніх людей, щоб доправити медикаменти та продукти харчування.

Уночі по Баришівці було здійснено ракетний удар, внаслідок чого завдано значних ушкоджень інфраструктурі та житловому фонду селища. За попередньою інформацією, жертв немає.

У смт Калинівка та с. Скибин внаслідок ворожого обстрілу також є пошкоджені будинки місцевих мешканців.

У решті громад району об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі. Послуги населенню надаються в повному обсязі. Збоїв у роботі систем тепло-, газо-, водо-, електропостачання та водовідведення, об’єктів критичної інфраструктури немає. Випадки пошкодження житлових будинків відсутні.

Вишгородський район. Ніч пройшла відносно спокійно. Північ району окупований ворогом. Поліська, Димерська, Іванківська громади на межі гуманітарної катастрофи. У Вишгородській, Петрівській та Пірнівській ТГ ситуація контрольована. Населенню надається необхідна допомога. Йде постійне перегрупування сил загарбника. До району надходить гуманітарна медична та продуктова допомога. Але загарбник не дає можливості допомогти окупованим громадам. Людям, які самостійно виходять з окупованої території, надається допомога та організовується евакуація з району. Славутич повністю ізольований. Є потреба в продуктах харчування та медикаментах. Славутич та ЧАЄС (які мають єдину енергосистему) досі знеструмлені, працюють лише підприємства критичної інфраструктури. Ремонтні роботи по відновленню електропостачання тривають.

Обухівський район. Уся територія Обухівського району перебуває під контролем Обухівської РВА. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна, контрольована. У Васильківській ТГ ведеться боротьба з диверсійними угрупуваннями.

Фастівський район. Уся територія Фастівського району перебуває під контролем Фастівської РВА. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна та контрольована. Фастівська міська рада приймає біженців та надає допомогу в їх розміщенні.

Найбільш небезпечними напрямками залишаються Житомирська траса, Буча – Ірпінь – Гостомель, Макарів, північ Вишгородського району. Тривають бої на території деяких населених пунктів Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад Броварського району.

Загарбники продовжують накопичувати війська та техніку, обстрілюються житлові масиви та критична інфраструктура. В усіх районах Київщини йде боротьба з диверсійними групами.

92 запитів за 0,158