Оперативна інформація станом на 7.03.2022 щодо ситуації на Київщині

today 07.03.2022 query_builder 15:28 remove_red_eye 921 bookmarks Новини

Ситуація в Київській області залишається напруженою, інформує Київська ОДА.

Бучанський район. Ситуація напружена. У Макарові, Ірпені, Гостомелі вночі велися бої. Ворог розташував техніку вздовж Немішаєвської громади, Михайлівки-Рубежівки, Бучі. Ведеться вогонь по житловим будинкам, цивільному населенню. Загарбник перешкоджає евакуації. Зараз у районі готуються до евакуації людей та доставки гуманітарної допомоги. Потрібен режим тиші. Йде великий потік людей до лав територіальної оборони району.

Бориспільський район. Всі громади під контролем. Комунальні служби та об’єкти інфраструктури працюють у штатному режимі. Укріплюються кордони району та блокпости на дорогах. За ніч декілька повітряних тривог. Ударів не зафіксовано.

Фастівський район. Вся територія Фастівського району перебуває під контролем Фастівської районної військової адміністрації. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна, контрольована. По Бишеву о 5.00 був нанесений авіаудар, зруйновано будівлю аптеки. На ділянці автодороги Бишів-Лишня зруйновано електроопору. Відповідні служби повідомлені. На 7.00 світло по резервній лінії відновлене, окрім центральної частини села. Потерпілих (втрат) не має.

Білоцерківський район. Ситуація контрольована. Ніч пройшла відносно спокійно. В 5.30 був сигнал повітряної тривоги. Ударів не зафіксовано. Комунальні служби працюють у посиленому режимі. Активізувався волонтерський рух для надання допомоги військовим та населенню. Проводиться організація надання гуманітарної допомоги населенню.

Вишгородський район. Північ району окупована ворогом. Поліська, Димерська, Іванківська громади на межі гуманітарної катастрофи. Йде постійне перегрупування сил загарбника. До району надходить гуманітарна медична та продуктова допомога. Але загарбник не дає можливості допомогти окупованим громадам. Людям, які самостійно виходять з окупованої території, надається допомога та організовується евакуація з району. З Димерського напряму вдалося вивести близько 500 людей.

Броварський район. Ніч з 06 на 07 березня пройшла спокійно. Територія Броварського району постійно перебуває під контролем Броварської районної військової адміністрації. Зафіксовано пересування ворожої техніки. На території деяких населених пунктів Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад проводилися бойові дії. Ситуація в цій частині району залишається напруженою.

У селах Мокрець та Заворичі Калитянської громади відсутні зв’язок та електропостачання. Приймаються рішення про їх відновлення. В цих населених пунктах спостерігається активне пересування ворога. Вчора з району бойових дій вдалося евакуювати 12 цивільних осіб.

У с. Русанів Великодимерської громади є зруйновані приватні житлові будинки. Вже вдалося відновити газопостачання. Електро та водопостачання, опалення та зв’язок поки відсутні.

У с. Перемога частково зруйновані місцевий храм, будинок священника та стаціонарний будинок для одиноких людей. Продовжується евакуація всіх бажаючих мешканців. У с. Лукаші відсутнє водопостачання.

У решті громад району об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі.

Обухівський район. Ситуація контрольована. Всі територіальні громади під контролем. Йдуть роботи з відновлення інфраструктури та надання необхідної допомоги населенню. Авіаударів не зафіксовано. Укріплюються блокпости.

Найбільш небезпечним напрямком залишається Житомирська траса, Буча-Ірпінь-Гостомель, Макаров, а також північ Вишгородського району. Тривають бої на території деяких населених пунктів Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад Броварського району.

Загарбники продовжують накопичувати війська та техніку, обстрілюються житлові масиви та критична інфраструктура. Постійні тривоги майже по всій області. В усіх районах Київщини йде боротьба з диверсійними групами.

Обласна та місцева влада готова провести евакуацію людей та доставку гуманітарної допомоги з найтяжчих напрямків як тільки буде оголошено режим тиші. Гуманітарна допомога направляться у всі сім районів Київщини.

92 запитів за 0,174