Орендар спустив воду в ставу без дозвільних документів

today 21.10.2021 query_builder 08:28 remove_red_eye 163 bookmarks Новини

Як повідомляє Київський рибоохоронний патруль виявлено порушення ведення господарської діяльності на ставу, який знаходиться на р. Насташка в межах с. Потіївка Білоцерківського району Київської області. Місцевий орендар здійснив спуск води для вилову риби, не маючи дозвіл на спеціальне водокористування. В результаті, порушив ст. 48 Водного кодексу України.

На порушника оформлено протокол за ч. 1 ст. 164 КУпАП.

Про цю ситуацію повідомлено Регіональний офіс водних ресурсів річки Рось (РОВР), який забезпечує державну політику у сфері управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів. За результатами вивчення документальних матеріалів фахівцями РОВР встановлено, що дозвіл на спецводокористування відсутній. Крім того, будь-яких режимів роботи водного об’єкта ними не розроблялося.

З метою з’ясування всіх обставин, працівники РОВР звернулися до правоохоронних органів.

Нагадаємо, порушення порядку провадження господарської діяльності (ч. 1 ст. 164 КУпАП) - тягне за собою накладення штрафу від 17000 до 34000 грн з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Фото - Київський рибоохоронний патруль

92 запитів за 0,242