Освячено унікальну ікону “Неопалима купина”, писану для боярського храму

today 08.05.2021 query_builder 13:27 remove_red_eye 135 bookmarks Новини

7 травня у стінах Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря відбулося освячення нової написаної ікони Божої Матері «Неопалима Купина».

З благословення предстоятеля Православної Церкви України блаженнішого митрополита Епіфанія чин освячення звершив Голова Синодального відділу військового духовенства високо преосвященний митрополит Іоан (Яременко) у співслужінні з капеланами.

Ця ікона була написана спеціально для іконостасу храму на честь «Неопалимої Купини», що зведений на території пожежно-рятувальної частини в м. Боярка, який за час свого існування став духовною домівкою для співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій Київщини, у якому постійно лунає молитва до Богородиці з проханнями про благо українських рятівників.

Сама ікона є унікальною, написана за зразком ікони Богоматері із Синайського монастиря Святої Катерини, де, власне, і росте легендарний кущ Неопалимої купини. Предстоящими на іконі зображено українських пожежних, що звертаються до Небесної Цариці з молитвою про заступництво у боротьбі із вогняною стихією.

На освячені спільно з духовенством Української Церкви молилися керівництво Головного управління та особовий склад Києво-Святошинського районного відділу ДСНС.

Фото - ГУ ДСНС України у Київській області

92 запитів за 0,230